كسب مقام برتر جشنواره شهیدرجایی برای ششمین سال متوالی توسط آب و فاضلاب هرمزگان

شرکت آب و فاضلاب هرمزگان برای ششمین سال پیاپی موفق به کسب مقام برتر جشنواره شهید رجایی در شاخص های عمومی و اختصاصی شد.

به گزارش اول هرمزگان، جشنواره شهیدرجایی همه ساله همزمان با هفته دولت برگزار و طبق بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی از سوی استانداری و سازمان برنامه و بودجه، دستگاه های برتر در شاخص های مختلف ارزیابی و معرفی می شوند که شرکت آب و فاضلاب هرمزگان برای ششمین سال پیاپی موفق به کسب مقام در دو شاخص عمومی و اختصاصی شد.

با کسب این رتبه، در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان از امین قصمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان به خاطر کسب رتبه در شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی شده، قدردانی شد.

امین قصمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در حاشیه این مراسم با اشاره به کسب مقام برتر جشنواره شهیدرجایی افزود: شرکت آب و فاضلاب هرمزگان به عنوان یک دستگاه خدماتی تمام توان خود را به کار گرفته تا بتواند خدمات مطلوبی را به مردم مناطق مختلف استان ارائه کند.

وی افزود: تلاش و همت کارکنان آب و فاضلاب در ارئه خدمات قابل تقدیر است و با برنامه ریزی و اجرای سیاست های پیش بینی شده خوشبختانه عملکرد قابل قبولی ثبت شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در ادامه به اقدامات آب و فاضلاب هرمزگان در راستای تامین آب مورد نیاز استان هرمزگان اشاره کرد و افزود: عملکرد آبفا در این زمینه باعث شد تا موفق به کسب مقام برتر جشنواره شهید رجایی شود.

به گفته قصمی، استفاده از ظرفیت آب دریا و احداث سایت های نمک زدایی از مدت ها پیش در دستور کار شرکت آب و فاضلاب هرمزگان قرار گرفته بطوریکه در حال حاضر ۴۵سایت نمک زدایی با ظرفیت تولید ۲۶۰ هزار متر مکعب در شبانه روز فعال هستند.

وی ادامه داد، ۱۱ سایت دیگر نیز در حال احداث است که با تکمیل آن حدود ۴۳ هزار متر مکعب به ظرفیت تولید آبشیرینکن های هرمزگان اضافه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان همچنین به سایر پروژه های در دست اقدام این شرکت اشاره کرد و گفت: در سال جاری بیش از ۲۳ پروژه با اعتباری حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان در حال اجرا بوده که بخشی از ان تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری می رسد.