عرضه بریکت گرم برای نخستین بار در بورس کالای ایران

مدیر عامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس گفت: شرکت صبا فولاد خلیج فارس برای اولین بار بریکت گرم این شرکت را از تاریخ یکشنبه 21 شهریور ماه 1400 در بورس کالای ایران عرضه می کند.

به گزارش اول هرمزگان، سعید بزرگی مدیرعامل صبا فولاد خلیج فارس در جلسه شورای هماهنگی مدیران ضمن تشکر از فرخ فدایی سرپرست فروش شرکت با اعلام خبرعرضه بریکت گرم شرکت صبا فولاد خلیج فارس برای نخستین بار در بورس کالا ایران اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مزیت‌های عرضه بریکت گرم در بورس کالا، شفافیت در قیمت گذاری محصولات ابتدایی زنجیره فولاد کشور است.

بزرگی با اشاره به اینکه در حال حاضر شرکت صبا فولاد خلیج فارس اولین و بزرگترین تولید کننده بریکت گرم در کشور است، تصریح کرد: صبا فولاد خلیج فارس با عرضه محصولات خود در بورس کالا می تواند با ارائه محصولات با کیفیت‌تر در کنار رفع نیازمندی‌های داخلی، چرخه صادرات را نیز شفاف کند.

وی بریکت گرم را به عنوان یک کالای استراتژیک در صنعت فولاد کشور دانست و گفت: با توجه به تجربه موفق عرضه دیگر محصولات فولادی در بورس کالا و تسهیل خرید و فروش آن برای خریداران، امیدواری زیادی وجود دارد که بریکت گرم تولیدی این شرکت نیز بتواند جایگاه مناسبی در این بازار بدست آورد.

بزرگی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت‌های علاقه‌مند به خرید بریکت گرم در بورس باید برای فعالیت در این بازار، از طریق یکی از کارگزاری‌های مجاز بورس کالا، کد بورسی مربوطه را دریافت کنند.