تشریح آخرین وضعیت کرونایی در هرمزگان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با جانباختن ۸ نفر دیگر از بیماران کرونایی در هرمزگان، شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به دو هزار و ۲۸۶ نفر رسید.

به گزارش مجله ی خبری اول هرمزگان، فاطمه نوروزیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: بندرخمیر و رودان با صد درصد بیشترین واکسیناسیون و کیش و پارسیان به ترتیب با ۲۱ و ۳۰ درصد کمترین مناطق هستند که زنان باردار واکسن دریافت کرده اند.

وی در جمع خبرنگاران، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته با جانباختن ۸ نفر دیگر از بیماران کرونایی در هرمزگان، شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به دو هزار و ۲۸۶ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه با بستری شدن ۱۲۴ نفر دیگر، شمار کل بستری‌های کرونا در استان به ۵۲۴ نفر رسید، تصریح کرد: اکنون ۱۰۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۲۶ نفر از آن‌ها وخیم است.

نوروزیان با اشاره به واکسیناسیون ۷۱ درصدی زنان باردار در هرمزگان، عنوان کرد: بندرخمیر و رودان با صد درصد بیشترین واکسیناسیون و کیش و پارسیان به ترتیب با ۲۱ و ۳۰ درصد کمترین مناطق هستند که زنان باردار واکسن دریافت کرده اند.

انتهای پیام