پیام تقدیر شهردار جدید بندرعباس از مردم و اعضای شورای شهر +فیلم

پیام تقدیر شهردار جدید بندرعباس از مردم و اعضای شورای شهر +فیلم

مهندس مهدی نوبانی که توانست با حداکثر آرای اعضاء شورای شهر بندرعباس به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شود از زحمات مردم خون گرم بندرعباسی و حسن اعتماد منتخبان ملت در شورای این شهر تقدیر و تشکر کرد.

مهدی نوبانی یکی از شش گزینه اصلی تصدی گری شهرداری بندرعباس در گفت و گوی ویدیوئی با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز از مردم ولایی و خون گرم شهرستان بندرعباس و نمایندگان آنها در شورای این شهر تشکر کرد.

نوبانی در این پیام تصویری خدمتگزاری به مردم را با اتکا به قدرت خداوند منان خواستار شد و ابراز امیدواری کرد که بتواند خادم خوبی برای مردم شریف شهرستان بندرعباس باشد.

گفتنی است بعد از ظهر امروز دوشنبه جلسه پایانی ارائه برنامه های پیشنهادی کاندیداهای تصدی گری شهرداری بندرعباس به پایان رسید که در پایان یازده عضو شورای شهر با ۱۰ رای موافق به مهدی نوبانی و یک رای سفید وی را به عنوان شهردار جدید این شهر منصوب کردند.

مهدی نوبانی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و سابقه معاون عمرانی و مهندسی سپاه امام سجاد(ع)، عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان، شرکت جهاد خانه سازی رزمندگان استان هرمزگان، ریاست هیات های ورزشی اسکواش، تیراندازی و کشتی را در کارنامه دارد.