به مناسبت حضورحماسی مردم غیور ایران اسلامی در انتخابات؛ هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان هرمزگان پیامی را صادر کرد

*🥡🌈 به مناسبت حضورحماسی مردم غیور ایران اسلامی در انتخابات* *☫هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان هرمزگان پیامی را صادر کرد

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

صحنه‌ی حماسی و پُرشور انتخابات در روز جمعه‌ی ۲۸ خرداد، آزمون خیره‌کننده‌ی دیگری بود که چهره‌ی مصمّم و پرامید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد. رشد فزاینده‌ی سیاسی و پای‌فشردن بر مردم‌سالاری دینی صادقانه، حقیقت تابناکی است که با حضور متراکم شما در پای صندوق‌های رأی، یک بار دیگر در عمل به اثبات رسید و باطل‌السّحر بافته‌ها و گزافه‌های دشمنان و حسودان و طمع‌ورزان شد.
حماسه‌ی حضور شما  پیوند مستحکم ایران و ایرانی را با نظام اسلامی به رخ همه‌ی بدخواهانی کشید که با صد ترفند سیاسی و اقتصادی و امنیتی در پی گسستن یا سست‌کردن این اعتماد و پیوند مقدس‌اند.
ایرانیِ مؤمن و غیور در انتخابات دیروز، ظرفیت عظیم خود را در مواجهه‌ی متین و خردمندانه با جنگ روانی بازیگران سلطه و استکبار، با زیبایی و چیره‌دستی هرچه تمام‌تر به تصویر کشید و کشور خود و منافع ملی خود و آینده‌ی پُرتلاش و امیدوارانه‌ی خود را بیمه کرد.
پیروز حقیقی انتخابات دیروز  ملت بزرگ ایران است که به حول و قوه‌ی الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذ‌ناپذیر و چهره‌ی پُرنشاط و مصمّم و دل سرشار از  امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد.
این‌جانب با خشوع و خاکساری در برابر لطف و رحمت خداوند حکیم و علیم، جبهه‌ی سپاس بر زمین می‌سایم و خود و شما را به ذکر و شکر و قدرشناسی این نعمت بزرگ فرامی‌خوانم و با سلام و عرض اخلاص به حضرت ولیّ‌الله‌الأعظم روحی‌فداه و مقام معظم رهبری امام خامنه ای (حفظه الله) و به ملت عزیز و به خصوص رئیس‌جمهور منتخب ایران بزرگ جناب آقای “آیت الله سید ابـراهیم رئــیــسـی” تبریک عرض نموده و در پیشگاه پروردگار منان برای ایشان عزت و سربلندی را خواهانم..
اکنون که حماسه‌ی سیاسی و نقطه‌ی اوج آن در جمعه‌ی ۲۸خرداد با پیروزی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به سرانجام رسیده است، جامعه کاروتولید نگذارند بدخواهان، احساسات مردم را ابزار خواسته‌های پلید خویش کنند. وحدت ملی و رفق و مدارا همراه با افزایش تولیدات ملی  پشتوانه‌ی امنیت کشور و خنثی‌کننده‌‌ی ترفندهای دشمنان است.*
*در پایان بار دیگر با خشوع و ابتهال، نعمت‌های بزرگ الهی را سپاس می گویم و با تکریم یاد امام بزرگوار و شهیدان و ایثارگران عالی‌مقام و جامعه کاروتولید عزیز آینده‌ای هرچه بهتر را برای این کشور و این ملت آرزو می‌کنم.

والسّلام علیکم و رحمة الله
هـــادی ابـــراهـیـمی