پروژه بزرگ گازرسانی به شهر رودان افتتاح شد

باحضور استاندار و مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان، فرماندار شهرستان رودان و جمعی از مسئولین استانی و محلی و شهروندان رودانی، پروژه گازرسانی به شهر رودان، افتتاح شد.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان، فواد حمزوی، مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان، ضمن اشاره به افتتاحیه پروژه گازرسانی به شهر رودان با حضور دکتر همتی، استاندار هرمزگان، افزود: با افتتاح پروژه گازرسانی به شهر رودان، نزدیک به ۱۰ هزار خانوار از این نعمت خدادادی بهره مند شده اند.

وی اظهار کرد : میزان اعتبار این پروژه، ۴۷۰میلیارد ریال بوده و ۱۸۰ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه در این شهر جهت گازرسانی اجرا شده و بی شک با ورود گاز شهری به هر منطقه، زیرساخت لازم برای توسعه صنایع مستقر در آن محل از جمله توسعه گلخانه‌های پرورش صیفی‌جات، صنایع تبدیلی و ایجاد جایگاه CNG را به‌دنبال دارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان، خاطر نشان کرد: از همدلی و همراهی مردم و مسوولان شهرستان رودان که در زمان انجام این پروژه با همکاران ما کمال همکاری را داشته اند، تقدیر و تشکر می نمایم.

حمزوی عنوان کرد: با جریان یافتن گاز طبیعی در این شهر و استقبال و استفاده شهروندان رودانی از این نعمت خدادای، امید داریم شاهد کاهش مشکلات و دغدغه شهروندان رودانی برای تهیه سیلندر گاز و سایر سوختهای مایع باشیم.

وی تصریح کرد: شرکت گاز هرمزگان هیچ گونه دخل و تصرفی درخصوص تهیه و توزیع سیلندرهای گاز نداشته و تمام تلاش همکاران ما در این شرکت، ایجاد بسترهای لازم جهت رفاه و امنیت بیش تر و بهتر برای شهروندان هرمزگانی با استفاده از گاز طبیعی است.