تجلیل از برترین های HSED در شرکت پالایش نفت بندرعباس

در مراسمی به مناسبت ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی از واحد ها و نفرات برتر شرکت پالایش نفت بندرعباس در حوزه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران (HSED) تجلیل شد.

به گزارش اول هرمزگان؛ در این مراسم که به دلیل رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا به صورت محدود برگزار شد، از دو واحد بهره برداری آب، هوا، ازت، کاستیک و واحد نگهداری و تعمیرات برق و همچنین کارکنان برتر در رعایت الزامات (HSED) شد.

گفتنی است در ارزیابی و انتخاب واحد های برتر معیارهای بخش‌های ایمنی، آموزش، بهداشت، محیط زیست، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، ضریب تعمیرات اساسی، ضریب پیچیدگی واحد و ضریب فعالیت های پروژه ای در نظر گرفته شده است.

مهندس آرامش معاون اجرایی شرکت پالایش نفت بندرعباس در این مراسم با تبریک روز ملی آتش نشانی و ایمنی گفت: خوشبختانه اجرای اقدامات پیشگیرانه و همچنین همکاری همه کارکنان در رعایت الزامات و مقررات ایمنی موجب افزایش سطح ایمنی و مانع از بروز هرگونه حادثه در شرکت در سنوات اخیر شده است.

مهندس ذاکری معاون تولید شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز در این مراسم گفت: توجه به قوانین و مقررات ایمنی در این شرکت به یک فرهنگ سازمانی تبدیل شده است و پشتوانه تولید مستمر به ویژه در پالایشگاه به عنوان یکی از صنایع استراتژیکی کشور، گروه های ایمنی و آتش نشانی هستند.

مهندس جعفری مدیر توسعه منابع انسانی شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز با گرامیداشت تقارن هفته دفاع مقدس و روز ملی آتش نشانی و ایمنی بیان داشت: حفظ سلامت روحی، جسمی و کرامت نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی و عامل مهم در راهبری پالایشگاه و حفظ تولید امری مهم و حیاتی است.