مدیرکل کمیته امداد هرمزگان:

۳۳۲۴ حامی جدید به طرح اکرام ایتام کمیته امداد هرمزگان پیوستند

از ابتدای سال تا کنون در قالب پویش ایران مهربان تعداد سه هزار و ۳۲۴ حامی جدید در طرح اکرام ایتام کمیته امداد در هرمزگان ثبت نام کردند.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان، جلیل تراهی مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: سه هزار و ۳۲۴ حامی جدید در قالب پویش ایران مهربان، حمایت از فرزندان ایتام و محسنین این نهاد در هرمزگان را از ابتدای سال تا کنون عهده دار شدند.

وی با تأکید بر اینکه پویش «ایران مهربان» با هدف حمایت از ایتام و فرزندان محسنین و ارتقای سرانه دریافتی آنان اجرا می شود، افزود: این تعداد حامی بیش از ۱۶ هزار و ۲۱۵ فرزند ایتام و محسنین بعنوان فرزند معنوی تحت سرپرستی خود قرار دادند.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان تصریح کرد: هم اکنون در استان هرمزگان هشت هزار و ۸۰۰ یتیم و هفت هزار و ۵۰۰ فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد هستند که امیدواریم با افزایش تعداد حامیان سرانه هر یتیم و محسنین به ۷۰۰ هزار تومان که سرانه کشوری می باشد برسیم.

تراهی به رشد ۱۱۶ درصدی کمک‌های نقدی و غیرنقدی حامیان در سال ۱۳۹۹ نسبت به مدت مشابه در سال ۱۳۹۸ اشاره کرد و گفت: بیش از ۵۱ میلیارد و ۹۸۰میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی ( کالا) توسط حامیان بزرگوار به خانواده های ایتام و محسنین مساعدت شده است.

وی اضافه کرد: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه حضوری به واحد اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد در سراسر استان هرمزگان و همچنین ارسال عدد ۱ به سامانه ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ در طرح «اکرام ایتام و محسنین» ثبت‌نام نمایندو با پرداخت حداقل ۳۰ هزار تومان برای هر فرزند معنوی ،یک یا چند فرزند یتیم و محسنین راتحت حمایت خود قرار داده تا بخشی از مشکلات خانواده های نیازمند مرتفع شود.

انتهای پیام/