شرکت پالایش نفت بندرعباس برگزیده سومین جشنواره ملی حاتم

شرکت پالایش نفت بندرعباس در سومین جشنواره ملی  حاتم، تندیس حمایت از تولید ملی را دریافت کرد.

به گزارش اول هرمزگان، در اختتامیه سومین جشنواره ملى حاتم (حمایت از تولید ملى) که با حضور مقامات دولتی کشور و مدیران برگزیده صنعت و اقتصاد کشور در مرکز همایش‌هاى بین المللى صدا و سیما برگزار شد، شرکت پالایش نفت بندرعباس تندیس و نشان این جشنواره ملی را دریافت کرد.

سومین جشنواره ملى حاتم در راستاى تمرکز بر محور ارزیابى نقش، جایگاه و توانمندى هاى بالقوه و بالفعل سازمان هاى ملى و بنگاه هاى اقتصادى در افزایش تولید ناخالص داخلى با حضور شرکت های بزرگ معدنی و صنعتی کشور برگزار شد.

در مراسم اختتامیه این جشنواره از  صنایع و بنگاه های ارزش آفرین کشور در بخش هاى خصوصى و دولتى با اعطای «نشان ملی حاتم»، تجلیل شد که شرکت پالایش نفت بندرعباس با معرفی اقدامات صورت گرفته در حوزه خودکفایی، افزایش و بهبود ظرفیتهای تولید، پروژه های شاخص زیست محیطی، فعالیت های عام المنفعه و اقدامات هدفمند در حوزه مسئولیت های اجتماعی (CSR)، انجام موفق پروژه های مرتبط با سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی در حوزه بومی سازی و حمایت از ساخت داخل با استفاده از دانش بومی نشان ملی جشنواره حاتم را دریافت کرد.

سومین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) به همت موسسه مطالعات خلیج فارس و با همکاری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت، دانشگاه صنایع و معادن و خانه کارگر برگزار شد.

گفتنی است با توجه به شیوع ویروس کرونا این همایش با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود برگزار گردید.