مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان خبر داد؛

۲۰۰۰ یتیم شرق استان زیر چتر حمایتی فولاد هرمزگان

تفاهم نامه سه جانبه کمیته امداد امام خمینی (ره)، شرکت فولاد هرمزگان و استانداری برای حمایت از ۲۰۰۰ یتیم شرق استان منعقد شد.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان؛ جلیل تراهی ، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص گفت: با همکاری استانداری هرمزگان در راستای مسئولیت های اجتماعی و ایفای نقش بنگاه ها و صنایع بزرگ اقتصادی استان، “شرکت فولاد هرمزگان” به عنوان یکی از صنایع مهم استان حمایت ۲۰۰۰ نفر از ایتام شرق استان هرمزگان را بر عهده گرفت.

تراهی افزود: در همین راستا تفاهم نامه سه جانبه کمیته امداد امام خمینی (ره)، شرکت فولاد هرمزگان و استانداری برای حمایت از ایتام شرق استان منعقد شد و فولاد هرمزگان حمایت از تعداد ۲۰۰۰ یتیم تحت حمایت این نهاد را عهده دار شد.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان ضمن تشکر و قدردانی از مهندس معروف خانی، مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان به واسطه همکاری در جهت حمایت از ایتام این نهاد، گفت: امیدواریم با تداوم حمایت‌ها و مشارکت‌های این بنگاه‌ها بتوانیم مشکلات اساسی خانواده‌های ایتام و نیازمندان استان هرمزگان را برطرف کنیم.

این مقام مسئول یادآور شد: از ابتدای اجرای طرح پویش ایران مهربان (۱۵ شهریور ۱۳۹۹) تا کنون، تعداد ۲۸ هزار و ۵۰۰ حامی جدید حمایت از فرزندان ایتام و محسنین این نهاد در هرمزگان را عهده دار شدند.

تراهی تصریح کرد : درحال حاضر ۱۵ هزار و ۳۲۷ یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان می باشند که آحاد مردم می‌توانند با مراجعه حضوری به واحد اکرام ایتام و یا با شماره تلفن ۰۷۶۳۳۶۷۰۹۳۴و همچنین ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ جهت ثبت‌نام اکرام ایتام اقدام و در این طرح خداپسندانه مشارکت نمایند.

شایسته ذکر است جلیل تراهی، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از اقدامات ارزشمند خانم دکتر شیبانی، معاون منابع انسانی استانداری هرمزگان بواسطه پیگیری در تحقق هدفگذاری انجام شده در پویش ایران مهربان تقدیر و قدردانی نمود.

انتهای پیام/