فرمانده انتظامی استان هرمزگان:

۱۴۶ کیلو حشیش در میناب کشف شد

سردار جعفری از کشف۱۴۶ کیلو و ۹۰۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش درشهرستان میناب خبر داد

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان؛ سردار غلامرضا جعفری در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه بی امان با قاچاق مواد مخدر ومقابله با سوداگران مرگ، پلیس مبارزه با مواد مخدرمیناب با اشراف اطلاعاتی، از تصمیم قاچاقچیان در انتقال مقادیر قابل توجهی مواد افیونی در یکی از روستاهای شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی و انجام اقدامات خاص پلیسی محل بار انداز مواد را در یکی از روستاهای شهرستان شناسایی و با تشکیل چند اکیپ به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه در محل مورد نظر ۲ دستگاه خودرو پراید متعلق به قاچاقچیان شناسایی و توقیف شد تصریح کرد: در بازرسی از خودروها ۱۴۶کیلو و۹۰۰کیلو موادمخدر از نوع حشیش کشف وضبط شد.

جعفری با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری سایر متهمان این پرونده در دستور کار جدی پلیس قرار دارد، اذعان کرد: در این عملیات ۲متهم دستگیر شدند.

توقیف سوخت قاچاق در” سیریک”

وی همچنین از کشف ۳۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان سیریک خبر داد و در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران انتظامی سیریک در راستای اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی، با انجام اقدامات اطلاعاتی از قاچاق سوخت در یکی از روستاهای این شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل اکیپی به محل مورد نظر اعزام و با متوقف کردن یک دستگاه کامیون تانکردار درحال تخلیه سوخت در بازرسی از آن ۳۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع کشف را کردند.

جعفری اذعان کرد: در این رابطه یک فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/