پیام تسلیت مدیرکل تعاون کار رفاه اجتماعی هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

مديركل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان طی پیامی فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و ياران باوفايش را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و‌ رفاه اجتماعی هرمزگان؛ هادی ابراهیمی در پیامی فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یارانش را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الارْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ

باز شور محرمی دیگر از راه رسید و عالمی را به شمیم جان نواز حسین شهید (ع) و یاران با وفایش در دشت نینوا معطر کرد ، محرم ماه قیام و بیداری و یادآور بزرگ ترین حماسه تاریخ بشریت است ، ماهی که در آن سالار شهیدان با قیام و ایستادگی خود در مقابل بی عدالتی ، مکتبی انسان ساز بنام عاشورا را بنیان نهاده و درس حریت ، سرافرازی و جوانمردی و راه و رسم پاسداشت عقیده و بیزاری از ذلت را به همه مسلمانان و آزادگان عالم و نسل های تاریخ آموخت.
فرصت را مغتنم دانسته، فرا رسیدن این ماه را به همه حق طلبان و آزادگان جهان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ویژه جامعه بزرگ تعاونگران، کارآفرینان ‌و‌کارگران تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. به امید آنکه عزاداری رهروان راستین آن حضرت مورد قبول درگاه ایزد منان واقع گردد.

هادی ابراهیمی

مدیرکل تعاون، كار و رفاه اجتماعي هرمزگان