به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت؛

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار

هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطری شهدای رسانه به ویژه شهید صارمی و دو بانوی خبرنگار جان باخته در حادثه اخیر تصادف اتوبوس، روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر تبریک گفت.

به گزارش اول هرمزگان به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«نون و القلم و ما یسطرون»

۱۷ مرداد روز خبرنگار که به یاد شهید عرصه خبر و قربانی سفاهت و جهالت و حامیان مستکبران نامگذاری گردیده، تداعی کننده تلاش دلسوزانه و پرمشقت اصحاب رسانه و خبر در عرصه اطلاع رسانی حقایق و واقعیات می باشد.
امروز حرفه خبرنگاری به عنوان یکی از اثرگذارترین مولفه های جامعه مدرن و توسعه یافته تلقی شده و در صورت مصون ماندن از حاشیه های انحراف کننده و لغزش های تعمدی، به عنوان عاملی موثر در عرصه های گوناگون سیاسی و اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نقش تعیین کننده ای نیز در مطالبه گری معضلات اجتماعی دارد.

اینک با گرامیداشت یاد و خاطره شهید عزیز صارمی و راویان رشادتهای رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس در برابر تمام جبهه استکبار، شهدای خبرنگار و همه خبرنگاران و پیام رسانان فطرت الهی به بشریت، ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، روزنامه نگاران و نویسندگان و اصحاب رسانه تبریک می گویم.

امیدوارم حرفه خبرنگاری در جامعه ایران اسلامی در بستر تفکر اسلام ناب محمد(ص)، پیام رسانی صادق و دلسوز، دشمن ستیز و وحدت بخش جامعه اسلامی، حافظ اسرار نظام در برابر بیگانگان و منادی حفظ کرامت انسانها در محور عبودیت پروردگار سبحان و آموزه های دینی با صبغه ای از شجاعت و جسارت باشد.
در پایان از همه خبرنگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و استعداد خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم و بر تمامی خبرنگاران شهید و خبرنگاران شهید سلامت که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه‌گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند سلام و درود می‌فرستم.
هادی ابراهیمی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان

انتهای پیام/