مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان خبر داد؛

پهلوگیری ۳۴۷ فروند شناور در بندر نفتی خلیج فارس

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، تعداد کل شناورهای پهلو داده شده در این بندر نفتی را طی سه ماهه سال جاری ۳۴۷ فروند اعلام کرد و گفت: از این میزان ۳۳ فروند شناور در حوزه بانکرینگ، ۳۴ فروند شناور در حوزه حمل بنزین و مابقی دیگر شناورهای حمل فرآورده های نفتی بوده است.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان، علی رضا محمدی کرجی ران” عملکرد این بندرگاه نفتی را در بخش بنزین یک میلیون و ۱۲۴ هزارو ۴۴۷ تن و در حوزه بانکرینگ( سوخت رسانی به کشتی ) را ۱۲۵ هزار و ۸۳۹ تن اعلام کرد.

وی، تعداد کل شناورهای پهلو داده شده در این بندر نفتی را طی سه ماهه سال جاری ۳۴۷ فروند اعلام کرد و گفت: از این میزان ۳۳ فروند شناور در حوزه بانکرینگ، ۳۴ فروند شناور در حوزه حمل بنزین و مابقی دیگر شناورهای حمل فرآورده های نفتی بوده است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، کل فعالیت صورت گرفته در زمان یاد شده را۸ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۱۱۸ تن اعلام کرد وگفت :در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۸ درصدی را شاهد هستیم.

شایان ذکر است؛ بندر نفتی خلیج فارس به عنوان زون نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با ۱۲ پست اسکله مهمترین و بزرگترین بندر نفتی زیر مجموعه سازمان بنادر و دریانوردی بشمار می آید.

انتهای پیام/