دبیر سمن موج همت هرمز:

ورکشاپ سه روزه طراحی لباس سنتی برگزار شد

صادقی گفت: موسسه موج همت هرمز ، برگزاری ورکشاپ های متعدد در حوزه کسب و کار را در دستور کار خود دارد که در راستای پیش برد اهداف خود ، ورکشاپ تخصصی طراحی لباس سنتی را برگزار کرد .

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان ، فاطمه صادقی اظهار کرد: با توجه به اینکه موسسه موج همت هرمز یک سازمان مردم نهاد در حیطه کسب و کار می باشد و یکی از اهداف آن توانمندسازی بانوان و ارتقا مهارت های شغلی آنان است لذا این موسسه برگزاری ورکشاپ های متعدد در حوزه کسب و کار را در دستور کار خود دارد که در راستای پیش برد اهداف خود ، ورکشاپ تخصصی طراحی لباس سنتی را برگزار کرد .

وی افزود: این ورکشاپ با مشارکت کمیسیون کسب و کار مجمع جوانان استان هرمزگان به مدت سه روز از ۱۵ ام تا ۱۷ ام شهریورماه در کارگاه طراحی دانشکده فاطمیه بندرعباس برگزار شد .

دبیر سمن موج همت هرمز گفت: کارآموزان در این ورکشاپ نحوه بکار گیری المان های سنتی در لباس های مدرن را آموزش دیدند و سپس به طراحی لباس ها زیر نظر استاد پرداختند که تک به تک طرح ها توسط مدرس تحلیل و اصلاح گردید و در نهایت خروجی کار ، طرح های قابل اجرا و ارزنده ای شد برای ارائه در سطح ملی که تلفیقی از صنایع دستی هرمزگان با مد روز است و پاسخ گوی سلیقه مخاطب می باشد .

صادقی بیان کرد: در سومین روز از ورکشاپ با حضور سرکار خانم عامری عضو شورای شهر بندرعباس و مسئول کمیسیون بانوان شورا ، سرکار خانم زارع مدیر گروه توسعه مشارکت های جوانان گواهینامه های پایان دوره به کارآموزان اهدا شد.

لازم به ذکر است، موسسه موج همت هرمز برگزاری دوره ها و کارگاه های توانمندسازی بانوان در حیطه های مختلف بالاخص کسب و کار را در برنامه دارد که برای اطلاع از برنامه ها به صفحه موسسه در پلتفرم اینستاگرام به نشانی @moj_hemmat_hormoz می توانید مراجعه کنید .