جانشین مرزبانی هرمزگان خبر داد؛

ناکامی قاچاقچیان سوخت در سیریک/کشف ۱۰۰هزار لیتر گازوئیل قاچاق

لشکری با اشاره به ناکامی قاچاقچیان سوخت در سیریک گفت: در بازرسی از شناور توقیفی ۳ عدد محفظه پلاستکی سوخت حاوی ۱۰۰هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ ” عبدالله لشکری” ، جانشین مرزبانی هرمزگان با اعلام این خبر اظهار کرد: مرزبانان این شهرستان پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت بوسیله مشک های پلاستیکی در سواحل شهرستان سیریک، بلافاصله برای بررسی موضوع اکیپ گشت دریایی این یگان به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: مرزبانان حین گشت زنی در سواحل سیریک شناورهای قاچاقچیان را مشاهده و جهت بررسی بیشتر دستور ایست را صادر کردند.

این مقام مسئول در مرزبانی استان هرمزگان اذعان داشت: قاچاقچیان که با مشاهده مرزبانان غافلگیر شده بودند،به منظور فرار از چنگال قانون اقدام به بریدن طناب مشک ها که به شناورها متصل بوده می نمایند ولی با هوشیاری ماموران مجبور به توقف می شوند.

جانشین مرزبانی هرمزگان در خاتمه ضمن اشاره به توقیف یک فروند شناور در این عملیات تصریح کرد: در بازرسی از شناور توقیفی ۳ عدد محفظه پلاستکی سوخت حاوی ۱۰۰هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف شد.

گفتنی است ۴ نفر متهم در این رابطه دستگیر شده اند.

انتهای پیام/