فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان؛

ملت ایران برگ زرینی دیگر در تاریخ پرشور و بانشاط کشور خلق می کنند

سردار سالاری گفت: ملت ایران با حضورشان یک برگ زرینی بر تاریخ پرشور و بانشاط ایران اسلامی خلق می کنند.

سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) با اشاره به حضور باشکوه مردم بندرعباس در پای صندوق های رای در ساعات آغازین رای گیری اظهار کرد: مردمی که با همه مشکلات، مصائب و دغدغه های اقتصادی و معیشتی، واقعا میدان دار عرصه ها هستند و پای همه صحنه های انقلاب بودند و با فرمان امامین انقلاب و مقام معظم رهبری و به نیت از شهدا آمدند و در انتخابات حضور پیدا کردند.

وی افزود: ان شاالله یک حماسه ویژه خلق شود و مردم با حضورشان بتوانند یک برگ زرینی بر تاریخ پرشور و بانشاط ایران اسلامی خلق بکنند و در آینده شاهد تشکیل یک دولت مردمی در خط نظام و انقلاب باشیم و زمینه ای را برای نوکری و خادمی مردم را فراهم می کند.

سالاری ادامه داد: مردم پای کار این انقلاب و نظام هستند ان شالله مسئولان به تبعیت از این کار بزرگ مردم، خادمانه برای مردم نوکری کنند و امیداوریم یک دولت در خط نظام و قوی و مردمی شکل بگیرد و از طرفی فراهم شدن زمینه برای شوراها محلی برای خدمت بیشتر به مردم باشد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اضافه کرد: مردم استان هرمزگان همیشه خط شکن بودند و در خط مقدم و نوک پیکان جبهه نبرد با استکبار هستند و همیشه پای کار در صحنه از پیر و جوان، زن و مرد، شیعه و سنی در کنار هم ان شالله این حماسه بزرگ را خلق خواهند کرد.

وی با اشاره به فعالیت خوب قرارگاه های تحول محلات بسیج خاطرنشان کرد: تحول محلات یک حلقه وصلی بین مردم و مسئولان شد و بعنوان یک مجموعه ای که بتواند از کار مردم گره گشایی کند و الگویی برای رفع مشکلات مردم در محلات ومنشا خیرات باشد.

 

انتهای پیام/