استاندار هرمزگان:

مشارکت گسترده در انتخابات بیانگر بصیرت سیاسی مردم است/در ساعات اولیه انتخابات شاهد حضور پرشور مردم هستیم

همتی گفت: سلامت و تأمین امنیت انتخابات اولویت اصلی ستاد انتخابات استان است و با استفاده از تمام ظرفیت ها زمینه تحقق این دو امر مهم در انتخابات هرمزگان فراهم شده است.
فریدون همتی استاندار هرمزگان دقایقی پیش با حضور در مسجد قدس بندرعباس رأی خود را به صندوق انداخت و در حاشیه برگزاری آیین انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: سلامت و تأمین امنیت انتخابات اولویت اصلی ستاد انتخابات استان است و با استفاده از تمام ظرفیت ها زمینه تحقق این دو امر مهم در انتخابات هرمزگان فراهم شده است.
وی همچنین با اشاره به مشارکت خوب مردم در ساعات اولیه انتخابات در هرمزگان، افزود: خدا را باید به خاطر وجود مردمان با بصیرت و فهیم هرمزگان شکر گفت و الحمدلله شاهد حضور گسترده مردم در ساعات اولیه صبح و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت چهارساله کشور هستیم.
استاندار هرمزگان اظهار کرد: مردم با آمادگی کامل، نیت خیر و توکل به خدا برای سربلندی ایران به پای صندوق ها آمده‌اند و نشان دادند که در مسیر انقلاب خستگی معنا ندارد و همچنان در دفاع از نظام و انقلاب محکم و استوار ایستاده اند.
همتی بار دیگر با بیان اینکه این حجم از مشارکت در ساعات اولیه صبح امروز، نشان از درک درست، بصیرت سیاسی، دشمن شناسی و شناخت لازم نسبت به مسائل مهم کشور است، بیان داشت: مطمئن هستیم تا ساعات پایانی رأی گیری،  این حضور پررنگ همچنان ادامه دارد و یک حماسه تاریخی دیگری در تاریخ انتخابات و انقلاب در کشور و هرمزگان ثبت و ضبط خواهد شد.
وی گفت: این حضور حماسی، دشمنان انقلاب را مأیوس و دوستان نظام اسلامی را به آینده امیدوارتر خواهد کرد.
انتهای پیام/