رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی:

مردم در انتخاب فرد اصلح دقت بیشتری داشته باشند

عامری با بیان اینکه ریاست جمهوری اختیارات وسیعی در مدیریت کشور برعهده دارد و مردم باید در انتخاب فرد اصلح دقت بیشتری داشته باشند، گفت: رئیس جمهوری موفق خواهد بود که مردمی باشد و از جنس خود مردم نه طرفدار یک جناح و طیف خاص بلکه به فکر اقتصاد و معیشت مردم باشد.

محمود عامری سیاهویی رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی با بیان اینکه صیانت از نظام جمهوری اسلامی از طریق انتخابات است و هرچه مشارکت بیشتر باشد این صیانت با ضریب و امنیت بالاتری تأمین می‌شود، اظهار کرد: هیچ انقلابی پس از پیروزی، موجودیت خود را به رأی نمی‌گذارد و بعضاً در طول تاریخ انقلاب‌های شناخته‌شده، جریان‌های انقلابی بدون این که به آرای عمومی مراجعه کنند، برای چند دهه مقررات خاص خود را اعلام و بر مبنای همان هم حکومت می‌کنند.

وی با بیان اینکه ریاست جمهوری اختیارات وسیعی در مدیریت کشور برعهده دارد و مردم باید در انتخاب فرد اصلح دقت بیشتری داشته باشند، گفت: رئیس جمهوری موفق خواهد بود که مردمی باشد و از جنس خود مردم نه طرفدار یک جناح و طیف خاص بلکه به فکر اقتصاد و معیشت مردم باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی با اشاره به اینکه یکی از انگیزه های انتخاباتی این است که حتی یک رای هم می تواند در سرنوشت کشور تاثیرگذار باشد، اظهار داشت؛ باید به دنبال فردی باشیم که عمل گرا و پاسدار خون شهدا باشد.

عامری سیاهویی با اشاره به اینکه بعضی از خناسان و وسوسه گران داخلی و خارجی که حناشان بی رنگ شده است، بدنبال تحریم انتخابات هستند، اظهار داشت؛ با حضور حداکثری مردم در انتخابات و با قدرت و ایمان مردم نفس آنها قطع خواهد شد و به برکت خون شهدا پیشرفتهای شگرفی به دست جوانان مومن رقم خواهد خورد.

وی همچنین در پایان ابراز امیدواری کرد: امسال انتخاباتی پرشور همراه با حاکمیت اخلاق برگزار شود و شاهد مشارکت حداکثری مردم برای تعیین سرنوشت خود و کشور باشیم.

انتهای پیام/