نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی؛

مردم اقتصاد کشور را با انتخاب خوبشان اصلاح می کنند

آرامی گفت: همانطور که مردم توانستند جنگ را اداره کنند و در صنایع نوین مختلف نظامی، برقرای امنیت کشور نقش ایفا کنند حتما می توانند اقتصاد کشور را خود مردم با انتخاب خوبشان اصلاح کنند و تمدن اسلامی را پیش برند.
منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با حضور در پای صندوق رأی مسجد قدس بندرعباس اظهار کرد: نتیجه انتخابات حاصل تک تک آراء مردم است و سکان قوه مجریه کشور را تحویل فردی می دهند که با حداکثر رای انتخاب شود و کار اجرای شهرها و روستاها هم به شوراهای انتخابی می دهند تا بتوانند کارهای عمرانی خدماتی و توسعه ای را در شهر و روستا داشته باشند.
وی افزود: اگر به هردلیلی فرد انتخاب شده نتواند کار کند در ۴سال بعد مردم آن را عوض می کنند و رییس جمهوری باید با مشارکت حداکثری مردم روی کار بیاید تا پیامی برای خارجی ها باشد و کشور ما یک کشور مردم سالاری دینی و مبتنی بر مذهب و ارکان دین مبین اسلام است و مردم پای این مسئله هستند.
آرامی ادامه داد: حضور مردم دست رد به سینه اجنبی، کفار و آمریکا است و هر چقدر این حضور باشکوه تر باشد توطئه دشمن خنثی می شود و بعداز ۴۰ سال از انقلاب، مردم پرشورتر در صحنه حضور دارند و جمهوری اسلامی مثل قبل مستحکم ایستاده و باعث سربلندی اسلام و انقلاب اسلامی است.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس اضافه کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب همواره این مردم بودند که پای نظام ماندند و در سال ۵۷ مردم بعد از سرنگونی شاه، در دوران دفاع مقدس، درمبارزه با ضد انقلاب و بعدش در دوران سازندگی کشور و الان در گام دوم انقلاب، یک جهش دیگری برای توسعه انقلاب و تمدن سازی اسلامی دارند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مردمی که ۸سال جنگ تحمیلی را اداره کردند و در دفاع از مرزهای کشور، یک وجب از خاکشان را ندادند یقینا الان هم اجازه نخواهند داد که این تحریم ها و بدخواهی دشمن تاثیری در اداره کشور داشته باشد.
آرامی یادآور شد: همانطور که مردم توانستند جنگ را اداره کنند و در صنایع نوین مختلف نظامی، برقرای امنیت کشور نقش ایفا کنند حتما می توانند اقتصاد کشور را خود مردم با انتخاب خوبشان اصلاح می کنند و تمدن اسلامی را به پیش می برند.
عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان اظهار کرد: همه دولت ها در زمان تصدی مسئولیت زحمات خودشان را می کشند اما واقعا رضایتمندی در این دولت حاصل نشد و ما هم بعنوان نماینده مردم، نقدهای جدی به عملکرد دولت داریم و بارها هم گفتیم.
وی افزود: در چند مورد از نارضایتی ها از جمله ناکارآمدی دولت که یک رخوت و سستی در بدنه دولت داشتیم که ان شاالله در دولت آینده، که دولتی چابکی خواهد بود این روند اصلاح خواهد شد.
آرامی با بیان اینکه در حوزه اقتصاد مردمی،عدالت، رفع تبعیض ضعف هایی داریم که با بحث های آمایشی که در این مسئله، در دولت آینده اصلاح می شود خاطرنشان کرد: مسئله فساد و فساد ستیزی در قوه مجریه توجه نشده و در دولت آینده توجه می شود و ان شاالله رییس جمهوری فسادستیز، کارآمد، عدالت محور و عدالت گستر روی کای بیاید و کشور را از این وضعیت خارج شود.