فرماندار پارسیان:

فرایند رأی گیری در پارسیان هیچ‌گونه مشکلی ندارد

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان پارسیان گفت: فرایند رأی گیری در شهرستان پارسیان هیچ گونه مشکلی ندارد.
مجتبی رضاپور سردره فرماندار شهرستان پارسیان به همراه امام جمعه شهرستان پارسیان حجت السلام و المسلمین بارانی و اعضای شورای تامین با حضور در حسینیه چهارده معصوم (ع) شهرستان پارسیان رأی خود را در صندوق های رأی انداختند.
فرماندار پارسیان با اشاره به اینکه مردم در ساعات اولیه اخذ رأی به شعب مراجعه و رأی خود را به صندوق بیاندازند افزود: مردم برای رأی دادن، کار را به ساعات پایانی روز موکول نکنند زیرا علیرغم اینکه بایستی پروتکل های بهداشتی در روند برگزاری انتخابات رعایت شود، امکان شلوغی شعب اخذ رأی در ساعات پایانی انتخابات وجود دارد.
وی با بیان این نکته که حضور مردم شهرستان پارسیان در ساعات اولیه رأی گیری بسیار پرشور است و همچنان بر خیل جمعیت در صف های رأی گیری در شهرستان در حال افزایش است تاکید کرد: حضور پرشور مردم ولایی و همیشه در صحنه شهرستان پارسیان در پای صندوق آرا نمایش بزرگ همبستگی، وحدت و قدرت ایران اسلامی است.
لازم به ذکر است، فرآیند رأی گیری در تمامی شعب اخذ رأی شهرستان بدون هیچ گونه مشکلی دنبال و رعایت اصول بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی به خوبی رعایت می‌شود و در آرامش کامل مردم رأی های خودشان را در صندوق اخذ رأی می اندازند.
انتهای پیام/