عصبانیت رسانه‌های معاند از برگزاری مراسم محرم

اظهار نظر اخیر حجت‌الاسلام حریزاوی مبنی بر اینکه در ماه محرم امسال، محافل عزاداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعطیل نمی‌شوند، باعث عصبانیت و هجمه رسانه‌های ضدانقلاب و معاند شد.
به گزارش پایگاه خبری اول هرمزگان به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، اظهارنظر اخیر حجت‌الاسلام حریزاوی، قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی مبنی بر اینکه در ماه محرم امسال، محافل عزاداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعطیل نمی‌شوند، باعث عصبانیت و هجمه رسانه‌های ضدانقلاب و معاند شد.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی اخیرا با اشاره به طراحی برنامه ۱۰۰ روزه برای محرم امسال گفت که با رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی، هیچ برنامه مذهبی به خاطر محدودیت‌های کرونایی تعطیل نخواهد شد.

حریزاوی افزود که این برنامه ۱۰۰ روزه به این صورت خواهد بود که ۴۰ روز استقبال از ماه محرم، ۳۰ روز برنامه‌های عملیات محرم و ۳۰ روز نیز برنامه‌های ماه صفر و اربعین خواهند بود.

اما این اظهارات قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی باعث عصبانیت رسانه‌های معاند خارجی و حتی برخی رسانه‌های داخلی شده است که همیشه به دنبال تعطیل کردن محافل مذهبی بوده‌اند.

البته مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محرم سال گذشته، بسیاری از نقشه‌های این رسانه‌های ضدانقلاب را برهم زدند.

این رسانه‌ها هر سال در آستانه ماه محرم به دنبال بهانه‌ای می‌گردند تا به اصل برگزاری عزاداری مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) خدشه وارد کنند و حالا هم مثل سال گذشته به انحای مختلف سعی دارند تا القا کنند که عزاداری در دوران کرونا حتی با حفظ پروتکل‌ها نباید صورت گیرد. به همین دلیل بلافاصله صحبت‌های حجت‌الاسلام حریزاوی مبنی بر برگزاری پرشور مراسم‌های محرم امسال را مورد هجمه و انتقاد قرار دادند.