نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

ساحل نشینان خلیج فارس از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع می کنند

حجت الاسلام عبادی زاده گفت: امروز مردم ما از کنار آب های نیلگون خلیج فارس یک پیام را برای مردم دنیا دارند که ساحل نشینان آب های نیلگون خلیج فارس مثل همیشه همچنان که از سرزمین خودشان دفاع می کردند از آرمان و نظام و انقلاب خودشان هم دفاع خواهند کرد و عزت و آقایی و سربلندی را برای همه مردم دنیا به ارمغان خواهند آورد.
حجت الاسلام محمد عبادی زاده ، نماینده ولی فقیه در هرمزگان با حضور در شعبه رای گیری مسجد قدس اظهار کرد: اینجا مصداق فستبق الخیرات است یعنی در کارهای خیر باید بر یکدیگر سبقت گرفت و عجله کرد چون شیطان ممکن است آدم را وسوسه کند و فرد از کار خیر بازبماند.
وی افزود: امروز یک مسابقه خیرات در کشور ما برگزار می شود و آن انتخابات است و اگر افراد در لحضات اول در پای صندوق های رای حضور یابند می توانند پوزه شیطان و شیطان صفت هایی که امروز در سراسر جهان علیه ملت ایران جو سازی می کنند را به خاک بمالند.
امام جمعه بندرعباس با اشاره به مهم ترین گزینه برای انتخاب و گزینه اصلح ادامه داد: هر کاندیدی که بیشتر مورد هجوم دشمن است کاندید خیرخواه و برای ملت ایران گزینه خوبی و اصلح است هر کاندیدی که مورد حمایت دشمنان قرار گرفت نمی تواند مصداق اصلح باشد.
عبادی زاده با بیان اینکه مردم گزینه اصلح را با نگاه دشمن تعیین کنند و هر کسی دشمن مخالف او بود بدانید که گزینه اصلح است، تصریح کرد: شجاعت، پایمردی، خدمت به مردم و حضور آگاهانه در همه عرصه ها، پایبندی به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، معیارهایی برای انتخاب اصلح است که ان شاالله مردم عزیز مورد توجه قرار بدهند.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: مردم ان شاالله کاری بکنند که کشور عزیز ایران در دنیا آبرومند باشد و گزینه انتخاب شده عزت را به ملت ایران به ارمغان بیارد.
وی با اشاره به حضور پرشور مردم بندرعباس در ساعات اولیه رای گیری بیان کرد: برای من جای شکرگزاری است و شاهد آن هستیم که حضور مردم از لحضات آغازین رای گیری، با گرفتن وضو و آمادگی در صفوف، منتظر انداختن رای به صندوق های هستند و نشانگر اینست که مردم ما و بویژه مردم خونگرم استان هرمزگان دارای یک درک بالا و شعور بالایی در مسائل سیاسی و بصیرتی هستند که بخوبی وظیفه خودشان را تشخیص می دهند و تصمیماتشان در لحظه ها می گیرند و نمی گذارند زمان کارها به عقب بیافتد و این باعث شکرگزاری و از مردم عزیز هرمزگان تشکر می کنیم.
عبادی زاده اضافه کرد: امروز مردم ما از کنار آب های نیلگون خلیج فارس یه پیام را برای مردم دنیا دارند که ساحل نشینان آب های نیلگون خلیج فارس مثل همیشه همچنان که از سرزمین خودشان دفاع می کردند از آرمان و نظام و انقلاب خودشان هم دفاع خواهند کرد و عزت و آقایی و سربلندی را برای همه مردم دنیا به ارمغان خواهند آورد.
امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: شرکت در انتخابات پیام استحکام، محبت و عزمت یک ملت ستودنی ایران در این عصر و زمان است که به گوش دنیا خواهد رسید و از پای صندوق های رای این پیام را مخابره خواهند کرد و شما خواهید دید که در جنگ ارداه ها پیروزی از آن اراده های پولادین و سترگ مردم ایران عزیز خواهد بود.
انتهای پیام/