مسئول بسیج سازندگی استان خبر داد؛

“رویداد گنج” برای حمایت از طرح‌های خلاقانه و اشتغال‌زا در هرمزگان آغاز شد

باوقار گفت: رویداد گنج با هدف شناسایی و حمایت از طرح‌های اشتغالزای گروه‌های جهادی در استان هرمزگان آغاز شد.
به گزارش مجله خبری اول هرمزگان، یاسین باوقار، مسئول بسیج سازندگی هرمزگان در آیین آغاز رویداد گنج در هرمزگان اظهار کرد: رویداد گنج به همت بسیج سازندگی و  بنیاد علوی در استان هرمان در حال برگزاریست و هدف از برگزاری این رویداد حمایت از گروه‌های جهادی است و قبل از برگزاری رویداد به جامعه هدف اطلاع‌رسانی شده بود که طرح‌های خلاقانه و اشتغالزای خود را جهت خدمت‌رسانی به مردم ارائه بدهند.

باوقار گفت: بیش از دهها طرح از گروه‌های جهادی استان هرمزگان ارسال شده و طرح‌ها توسط مسئولین و دست اندر کاران مربوطه مورد حمایت قرار خواهد گرفت و گروه‌های جهادی که طرح ارائه داده اند در این رویداد حضور دارند و به مدت دو روز این رویداد ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: طرح های ارائه شده توسط فعالین جهادی به دنبال برطرف کردن مشکلات مردم در عرصه‌های اشتغال‌زایی، عمرانی، آموزشی، فرهنگی و …. است.

باوقار افزود: طرحهای ارائه شده توسط مسئولان استانی و داورانی از بسیج سازندگی و بنیاد علوی قضاوت و داوری می‌شوند.

وی تصریح کرد: رویداد گنج بسیار با اهمیت و پربرکت هست و ثمره رویداد گنج شناسایی طرح‌های مهم و حمایت از گروه‌های جهادی و معرفی آنها است؛ در شهرها و روستاها گروه‌های جهادی بسیار فعالی هستند که رویداد گنج زمینه و بستر شناسایی و کشف استعداد درخشان آنها را فراهم آورده تا با شکوفا شدن این استعدادها گرهی از مشکلات مردم باز شود.