افتخاري براي هرمزگان

رتبه نخست کشوری اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان

مجموعه استانی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان به علت عملکرد خود در طول سال گذشته رتبه اول را در کشور به دست آورد.

ابراهیم صادقی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی نامه‌ای به هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان از رتبه برتر کشوری این استان خبر داد.
در این نامه آمده است:
در مسیر تحول و تکامل، تلاش آگاهانه درجهت رفع و اصلاح کاستی‌ها و نیز در انداختن طرح و برنامه‌های خلاقانه و نوین برای بهبود عملکردها، نیازمند نگاه عالمانه و مرور اقدامات گذشته خویش با تکیه بر ارزش‌های کاری و الزامات اجتماعی در موقعیت خطیر کنونی کشور هستیم. در شرایط دشوار و پیچیده ناشی از همه گیری کرونا ، بی تردید تلاش همکاران ارجمند از پایه‌های اصلی صیانت از تولید، اشتغال و کارآفرینی به شمار می‌رود که با بهره گیری از توان فنی و دانش تجربی خود می‌توانند زمینه ساز حفظ پایداری و انسجام اقتصادی و اجتماعی کشور باشند. در چنین شرایطی زمینه سازی برای جهش تولید ، بهبود کمیت و کیفیت کار‌ها در عین بهره مندی انسانی از خدمات مناسب از جلوه‌های عدالت اجتماعی و عامل افزایش کارایی در جامعه کار و تلاش و بهبود رضایت مردم است.
با عنایت به این که بر پایه بررسی‌های به عمل آمده و ارزیابی عملکرد صورت گرفته، مجموعه استانی تحت مدیریت جنابعالی در طول سال گذشته «رتبه اول» را در این حوزه معاونت اخذ نموده است، بدین وسیله از تلاش‌ها و خدمات شایان توجه شما در این زمینه سپاسگزاری می‌گردد.
بهروزی و موفقیت‌های بیشتر شما را در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج)، از خداوند متعال خواستارم.

ابراهيم صادقي / معاون وزير