دکتر مسعود شولی پیروزی آیت الله رییسی را تبریک گفت

دکتر مسعود شولی دبیر کمیته صنعت و معدن ستاد مرکزی آیت الله رئیسی و رئیس اقتصادی و بازرگانی استان های تهران و خوزستان با ارسال پیامی، ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم پای صندوق های رأی، پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 را تبریک گفت.

متن کامل این پیام تبریک به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه بزرگ حضور تاریخی و با عظمت ملت انقلابی ، ولایتمدار و موقعیت شناس ایران اسلامی در ۲۸ خرداد‌ماه ۱۴۰۰، شایسته تحسین و شکرگزاری به درگاه خداوند قادر متعال است.

چرا که این حضور حماسی و بموقع، در مقطع حساس کنونی، دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی را ناامید، و خدعه و نیرنگ شان را به خودشان بازگرداند.

مردم عزیز و غیور ایران اسلامی بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای با رهبر معظم انقلاب و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید عهد و پیمان نموده و با شایستگی تمام نشان دادند پاسداران ارشد راه امام راحل(ره) و خون پاک شهیدان انقلاب هستند و با الگو گرفتن از سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که مرد میدان بود، همگی مردانه وارد میدان شدند و قاسم وار حماسه آفریدند.

جمعه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ ملت بزرگ ایران، هوشمندانه به صحنه آمد تا معنای دموکراسی اسلامی را به دولت های عقب مانده ای که فرق بین صندوق میوه و صندوق رای را نمی دانند نشان دهند و دنیا دید که سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به‌رغم همه مشکلات، گلایه‌ها و موانع طبیعی و غیرطبیعی و البته دشمنی‌ها تبدیل به جشن بزرگ ایران و ایرانی شد.

این پیروزی دشمن شکن و غرورآفرین را به پیشگاه حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) و نائب برحقش ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و ملت بزرگ ایران اسلامی که افتخار آفرین هر میدان بوده اند، صمیمانه تبریک می گوییم.

دکتر مسعود شولی دبیر کمیته صنعت و معدن ستاد مرکزی آیت الله رئیسی و رئیس اقتصادی و بازرگانی استان های تهران و خوزستان

انتهای پیام/