نماینده مجلس:

دولت در هشت سال اخیر کارنامه و عملکرد خوبی نداشت

نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم در طول هشت سال دولت روحانی بسیار اذیت شدند و دولت کارنامه و عملکرد خوبی نداشت، گفت: امروز مردم آمده اند با رای دادن به افکار و عقیده های خود دولت را تغییر دهند و فردی که به فکر معیشت و اشتغال مردم است را انتخاب کنند.
احمد مرادی، نمایند مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز  انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستا عنوان کرد: امروز انتخابات از پایین ترین سطح اجرایی که شورای روستاها بوده و تا بالاترین آن که انتخابات ریاست جمهوری به شمار می رود مردم با اشتیاق فراوانی به پای صندوق های رای آمده اند.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گرمای هوای بندرعباس عنوان کرد: گرمای هوای جنوب نتواسته جلوی شور مردمان خون گرم هرمزگان را برای شرکت در سرنوشت استان و کشورشان را بگیرد.
مرادی با اشاره به اینکه مردم در طول هشت سال دولت روحانی بسیار اذیت شدند و دولت کارنامه و عملکرد خوبی نداشت، تصریح کرد: امروز مردم آمده اند با رای دادن به افکار و عقیده های خود دولت را تغییر دهند و فردی که به فکر معیشت و اشتغال مردم است را انتخاب کنند.
وی با اشاره به حضور کاندیدهای جوان در شورای شهرها و روستاهای هرمزگان بیان کرد: ان شااله مردم با انتخاب اصلح خود باعث آبادانی و عمرانی کشور و استان خود شوند.
انتهای پیام/