رئیس کل دادگستری هرمزگان:

دستگاه قضایی اجازه کوچکترین خدشه به رأی مردم را نمی‌دهد/تامین امنیت کامل شعب اخذ

صالحی گفت: این اطمینان را به مردم می دهیم که دستگاه قضایی در سراسر کشور به ویژه در استان هرمزگان  اجازه نمی دهد کوچکترین خدشه به رأی مردم وارد شود و با کمک سایر دستگاه امنیت کامل شعب اخذ رأِ تامین خواهد شد.
علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از مردم استان هرمزگان به دلیل حضور پرشکوه در ساعات اولیه رأی گیری در شعب مختلف اظهار کرد: هرمزگانی ها همزمان با سراسر کشور و در شرایط آب و هوایی گرم و شیوع ویروس کرونا، با حضور پرشور و چشمگیر خود پای صندوق رأی، برگ زرین دیگری را در تاریخ ایران اسلامی رقم زدند و باید به صورت ویژه از این ملت ولایتمدار و فهیم تشکر کرد.
وی افزود: حضور مردم می تواند پشتوانه محکمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رئیس جمهور منتخب باشد و به رئیس جمهور آینده در پیشبرد اهداف مدنظرش در جامعه بین المللی و روابط داخلی و خارجی کمک شایانی می کند و سبب می شود کارها را به نحو احسن و به نفع مردم و دولت رقم بزند.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: دستگاه قضایی نیز دوشادوش سایر دستگاه های اداری و نظارتی، امروز جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در میدان بوده و تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات سالم بکار می گیرد.
صالحی اضافه کرد: این اطمینان را به مردم می دهیم که دستگاه قضایی در سراسر کشور به ویژه در استان هرمزگان  اجازه کوچکترین خدشه به رأی مردم را نمی دهد و با کمک سایر دستگاه ها، امنیت کامل شعب اخذ رأی تامین خواهد شد.
انتهای پیام/