معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان

دانش آموزان ” نیاز به تلاش بیشتر” در کلاس های جبرانی تابستان شرکت کنند

حاجی زاده از آغاز کلاس های جبرانی برای دانش آموزان ” نیاز به تلاش بیشتر” پایه های ابتدائی از اول لغایت ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ خبر داد.

حوریه حاجی زاده در جلسه شورای برنامه ریزی آموزش و بهبود یادگیری دانش آموزان که با حضور معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش ناحیه یک و دو بندرعباس برگزار گردید، با اشاره به شرایط شیوع بیماری کرونا و آموزش مجازی دانش آموزان در سال تحصیلی جاری اظهار کرد: برنامه ریزی و برگزاری کلاس های جبرانی جهت بهبود یادگیری و ارتقاء دانش آموزان از برنامه های مهم آموزش و پرورش هرمزگان است.

وی گفت: براساس تجارب عملی معلمان و جمع بندی آنها و ارائه یک برنامه عمل واحد، کلاس ها در یک بازه زمانی از اول تیر ماه تا ۳۱ تیرماه هم بصورت حضوری و هم بصورت غیرحضوری برگزار می گردد.

حاجی زاده ادامه داد: به منظور کیفیت بخشی به آموزش و یادگیری بهتر دانش آموزان از کلیه ظرفیت های موجود استفاده می گردد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: آموزگاران، سرگروههای آموزشی و خیرین علمی و راهبران آموزشی، ظرفیت بسیار مناسب جهت اجرای این برنامه هستند .

حاجی زاده با تاکید بر اینکه بهره مندی از آموزش و یادگیری با کیفیت حق همه دانش آموزان است، افزود: آموزگاران و مدیران مدارس مسئولیت یادگیری صحیح کلیه دانش آموزان را بعهده دارند، لذا باید در شناسایی و معرفی آنها جهت شرکت در کلاس های جبرانی دقت لازم داشته باشند.

وی اضافه کرد: امید است بتوانیم با برنامه ریزی، همکاری و همدلی کلیه دست اندرکاران آموزش در جهت یادگیری دانش آموزان و توسعه عدالت آموزش گامی موثر برداریم.

انتهای پیام/