مسوول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان:

حماسه حضور مردم در انتخابات کشور را بیمه می‌کند

مسوول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان گفت: حضور مردم در انتخابات پشتوانه‌ای محکم برای منافع ملی و دولت آینده است.

محمدامین ذاکری صبح امروز در جمع اصحاب رسانه این جزیره اظهار داشت: جمهوریت نظام با حضور مردم در صحنه‌های مختلف رقم می‌خورد.

وی افزود: مسیر رشد و تعالی انقلاب اسلامی با مشارکت مردم هموار شده و دستاوردهایی که انقلاب اسلامی تا کنون داشته به واسطه حمایت و انتخاب مردم بوده است.

مسوول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان تصریح کرد: مردم با نثار خون جوانان خود عزت، استقلال و آزادی را برای کشور به ارمغان آوردند و بی‌گمان اجازه نخواهند داد تا بیگانگان و دشمنان به خواسته‌های خود که همان ذلت و وابستگی کشور است دست یابند.

ذاکری ادامه داد: روی کار آمدن طیف‌های مختلف سیاسی در انتخابات مختلفی که در کشور برگزار شده نشان از سلامت انتخابات در کشور است و مردم نیز در طول چهل سال تجربه خوبی در انتخابات کسب کرده اند و در انتخابات امسال نیز با بصیرت و آگاهی رییس جمهور و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا را انتخاب خواهند کرد.

وی اضافه کرد: اصحاب رسانه به عنوان قشر نخبگانی جامعه به خوبی در این موضوع به ایفای نقش پرداخته‌اند که نشان از عمق بینش سیاسی آنها در برابر تبلیغات سوء و شایعات صورت گرفته از سوی بدخواهان است.

مسوول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان گفت: صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و تشکل‌های رسانه‌ای استان برای حضور حداکثری مردم در مهمترین رویداد سیاسی کشور برنامه‌ریزی کرده‌اند که رویداد دعوت و حماسه حضور بخشی از برنامه‌های اصحاب رسانه استان در انتخابات پیش روی است.

ذاکری ادامه داد: اصحاب رسانه تا زمان اعلام نتایج انتخابات علاوه بر اطلاع رسانی مستمر می‌توانند در گرم شدن تنور انتخابات بر رفتار انتخاباتی نیز تاثیر گذار باشند و علاوه بر این در برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی و انتخاب اصلح به مردم کمک کنند.

مسوول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب فرد شایسته به عنوان رئیس دولت یا عضو شورای اسلامی که در دو سطح ملی و محلی انجام می گیرد در همه شئون زندگی ما تاثیر چندین ساله دارد لذا انتخاب آگاهانه و توجه به عملکرد و برنامه های کاندیداها باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

انتهای پیام/