رییس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد:

حضور گسترده در انتخابات ادامه مسیر شهداست

حجت الاسلام خانجانی، تداوم راه شهدا، بیداری و آگاهی و دفاع همه جانبه را لازمه ادامه راه شهدا دانست و گفت: این بار نیز با حضور حداکثری پای صندوق های رای و انتخاب اصلح ترین افراد، نمایشی پر شور از اتحاد، همدلی و یکپارچگی را برای جهانیان به تصویر خواهد کشید.

حجت‌الاسلام محمد خانجانی، رییس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد ضرورت حضور حداکثری مردم در سیزدهمین دوره انتخابات از منظر تصمیم‌گیری و نقش مردم در سرنوشت زندگی و کشورخود قابل توجه دانست و گفت: قرآن درمورد اهمیت تصمیم گیری و نقش مردم در سرنوشت یک جامعه می فرماید «سرنوشت هیچ قومی را ما تغییر نمی دهیم مگر به دست خودشان » نتیجه این همه ناهنجاری اقتصادی و اجتماعی و سیاسی به دست خودمان بوده اگر قدری دقت می کردیم و اسیر شعارهای دروغین و شانتاژهای تبلیغاتی بعضی از گروه ها را نمی خوردیم امروز به چه کنم و چه نکنم نمی رسیدیم.

وی، انتخابات را یک فرصت مهم و تاثیرگذار برای پیشرفت کشور و رفع مشکلات دانست و افزود: انتخابات یکی از مظاهر تعیین سرنوشت آینده است که با حضور حداکثری و رای درست و اصلح می توان مشکلات اقتصادی واجتماعی، اشتغال جوانان، نیازمندی های نیازمندان و آسیب‌دیدگان را مرتفع کنند که اگر این موضوعات سروسامان داده شود؛ قطعا حضور در عرصه‌های مختلف سیاسی اجتماعی همواره مورد توجه مردم بوده و میهن خود را از این مشکلات بیرون می کنند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد در ادامه به جهت قدردانی و سپاس از شهدا و جانبازان و ایثاگران هشت سال دفاع مقدس که با اتحاد و همدلی برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی دوشادوش هم بپا خواستند بیان کرد: امنیت و آسایش کشور را مدیون شهدایی هستیم که عده ای با دست بسته به شهادت رسیدند و برای اینکه ما در آرامش زندگی کنیم و لذا همه ملت ایران مدیون شهدا هستند باید به پای صندوق‌های رای بروند و تکلیفی که برگردنشان هست را به درستی انجام دهند.

خانجانی، تداوم راه شهدا، بیداری و آگاهی و دفاع همه جانبه را لازمه ادامه راه شهدا دانست و اظهار کرد: این بار نیز با حضور حداکثری پای صندوق های رای و انتخاب اصلح ترین افراد، نمایشی پر شور از اتحاد، همدلی و یکپارچگی را برای جهانیان به تصویر خواهد کشید.

وی، حضور در انتخابات را یک وظیفه شرعی دانست و افزود: همه مراجع به خصوص رهبر عظیم الشان و امام(ره) یعنی امامین انقلاب شرکت در انتخابات را یک وظیفه شرعی و واجب عینی می دانند که مردم شریف و متدین ایران با شور و نشاط و حضور حداکثری در انتخابات این وظیفه شرعی را به نحو مطلوب به انجام برسانند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد، با توجه به اینکه همه دنیا به حضور و مشارکت ملت ایران در انتخابات چشم دوخته‌اند خاطر نشان کرد : تمام رسانه های مستکبرین خارجی به دنبال نا امید کردن مردم و عدم حضور انتخابات هستند تا بتوانند بگویند مردم از نظام نا امید شدند تا نقشه های شوم خود را اجرایی کنند.

خانجانی، شرکت در انتخابات را حفظ دین و حکومت دینی و ولایتی دانست و خاطر نشان کرد: تنها کشوری که با هدایت امام راحل بحث حکومت دینی را مطرح کرد و با توجه به اینکه تمام دنیا استکبار دین را مانع ظلم و جنایت خود می دانند و در مقابل هزینه فراوان انجام دادن بنابراین برای حفظ و حراست دین باید به موقع به میدان آمد و مهمترین میدان همین انتخابات است. بدون شک در انتخابات ۲۸ خرداد نیز شاهد حضور با شکوه، بی نظیر و بی بدیل مردم شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/