در گفت‌وگو با شهروندان بندرعباسی مطرح شد؛

حضور حداکثری “مدافعان خلیج فارس” در انتخابات ریاست‌جمهوری/ عملکرد دولت نابسامانی انتخاباتی را رقم زد

به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز، مشارکت مردم در صحنه های مختلف اجتماعی نشان از مردمی بودن و وابستگی امورات کشور با تجمیع نظرهای مردمی دارد. بازرترین مشخصه یک نظام مردم سالاری را در کشور ایران شاهد هستیم که با حضور در انتخابات در عالی ترین مقام اجرایی کشور دولت‌مردانی را انتخاب می کنند […]

به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز، مشارکت مردم در صحنه های مختلف اجتماعی نشان از مردمی بودن و وابستگی امورات کشور با تجمیع نظرهای مردمی دارد.

بازرترین مشخصه یک نظام مردم سالاری را در کشور ایران شاهد هستیم که با حضور در انتخابات در عالی ترین مقام اجرایی کشور دولت‌مردانی را انتخاب می کنند که بتوانند برای این مرز و بوم خدمت کنند.

عرصه های انتخاباتی از دیرباز تا کنون در کشور عزیز ایران از اهمیت بالایی برخودار می باشد و نحوه مشارکت مردم زبان زد تمام جهانیان بوده است.

حضور در عرصه انتخابات به یک ویژگی ملی تبدیل شده است، چرا که با این حضور نه تنها به منزله انداختن یک رای در صندوق، بلکه به تمام جهان القا کرده ایم که در تمام عرصه های تصمیم گیری این کشور مردم پای کار هستند.

برای تعیین سرونوشت کشور رای می دهم

حسینی یکی از فروشندگان قطعات اتومبیل شهر بندرعباس در گفت و با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز از حضور در عرصه انتخابات سال جاری سخن گفت و اظهار کرد: به عنوان یک فردی از این جامعه برای تعیین سرنوشت کشورم در روز رای گیری به محل اخذ رای مراجعه می کنم و رای خود را به صندوق آرا خواهم انداخت.

شهروند بندرعباسی نشان دادن قدرت و اقتدار ایران اسلامی را یکی از دلایل حضورش در این عرصه عنوان کرد و افزود: حضور مردم در انتخابات برای دشمنان این کشور بیم آفرین و برای مردم امید آفرین خواهد بود.

حضور در انتخابات پایانی بر مشکلات فعلی باشد
صادقی یکی دیگر از شهروندان بندرعباسی که در صنف فروش البسه مشغول به کار است در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز ضمن انتقاد از عملکرد ۸ ساله دولت، اظهار کرد: سعی بر این داشتم که در انتخابات سال جاری شرکت نکنم اما با توجه به اینکه برخی از کاندیداهای حامی دولت را در عرصه مشاهده کردم تصمیم خود را عوض نمودم.

وی با بیان اینکه رای من در روی کار نیامدن دولت فعلی در عرصه جدید انتخابات بسیار تاثیرگذار است، افزود: با تصمیم درست و نگاه به ویژگی های یک کاندید اصلح نخواهیم گذاشت دولت فعلی تکرار شود.

کاسب بندرعباسی تصریح کرد: مردم ایران از شرایط فعلی به تنگنا آمده اند و هر چه زودتر چشم انتظار فرا رسیدن ۲۸ خرداد ماه هستند تا تصمیمی درست و تاریخی بگیرند و از این وضع موجود راحت شوند.

تغییری در طول عمر دولت فعلی احساس نشد
یکی از شاغلین صنف میوه و تره بار شهرستان بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: برای انتخابات ریاست جمهوری رای نمی دهم زیرا در ۸ سال اخیر تغییری در کشور ایجاد نشده است و مردم در شرایط بد اقتصادی قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه دو فرزند دارم و نگران آینده آنهاهستم، گفت: دفعه قبل در عرصه انتخابات مشارکت کردم و از رای دادنم پشیمان هستم زیرا رای خود را به دولت فعلی دادم و تغییری در وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم از سوی دولت مردان ندیده ام.

میوه فروش بندرعباسی با بیان اینکه کارایی دولت فعلی از دولت قبلی هم بدتر است، عنوان کرد: دولت آینده ای که روی کار می آید، اوضاع نابسامان را چگونه می خواهد تغییر دهد و تحویل دهد که نظرها را عوض کند.

رئیس جمهوری کارآمد انتخاب کنیم
بهاری یکی از فعالان صنف آرایشی و بهداشتی شهرستان بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: در عرصه انتخابات مشارکت خواهم داشت زیرا بر این باورم که در انتخاب رئیس جمهوری کارآمد تاثیرگذار خواهم بود.

شهروند بندرعباسی با انتقاد از عملکرد دولت فعلی در عرصه روابط بین الملل اظهار کرد: ما در اوج نابسامانی روابط بین المللی قرار داریم و امیدوارم با انتخاب شدن رئیس جمهوری کارآمد بتوانیم در این عرصه شاهد رشد ارتباطی باشیم.

بهاری ضمن گلایه از شرایط اقتصادی موجود در کشور گفت: عملکرد دولت راضی کننده نبوده است و با تمام توان و منابعی که در اخیتار داشته اند نتوانستند به خوبی کار کنند.

وی ضمن تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خاطرنشان کرد: برای بهتر شدن وضع کشور و ایجاد آرامش اقتصادی و رفاه عمومی به اتفاق خانواده در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

مدیران با بی کفایتی به رای مردم بی احترامی نکنند
غلامی یکی از بازاریان بندرعباسی در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز در خصوص مشارکت در انتخابات اظهار کرد: احساس می کنم رای بنده هیچ تاثری در انتخابات ندارد زیرا مدیران بی کفایتی که ۸ سال اخیر روی کار آمدند با عملکردشان هیچ احترامی به رای مردم نگذاشتند.

این کاسب کار بندرعباسی با بیان اینکه در دور اول انتخاب دولت فعلی در انتخابات شرکت کرده ام و به دولت فعلی نیز رای داده ام، گفت: کارنامه ضعیف دولت باعث شد در انتخابات گذشته شرکت نکنم و در دور جدید نیز با بی انگیزگی انتخاباتی روبرو هستم.

کاندیداهای ریاست جمهوری بازنده اخلاق نباشند
موسوی یکی از شهروندان شهرستان بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز گفت: ۴ سال گذشته در انتخابات شرکت کردم زیرا رای اولی بودم و شوق حضور در انتخابات را داشتم.

وی با بیان اینکه در این دور از انتخابات در رای دادن مردد هستم، افزود: دلیل این تردید مشکلات و وضع فعلی کشور است که بر تمام ابعاد زندگی مان تاثیر گذاشته است.

موسوی ادامه داد: از سویی دیگر با خود فکر می کنم اگر در این عرصه برای بار دوم حضور پیدا نکنم اجحاف بزرگی در حق یک کاندید اصلح می شود و با یک رای هم می توان کمک شایانی برای انتخاب فردی تاثیرگذار در زمینه اقتصاد و معیشت مردم شد.

وی با بیان اینکه مناظره های انتخاباتی را دنبال می کنم، تصریح کرد: متاسفانه برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری با ایجاد حاشیه و خارج از اخلاق مداری در این عرصه گام نهاده اند که به شدت این عمل آنها محکوم است.

شهروند بندرعباسی گفت: مردم بهترین تصمیم گیرنده هستند و شوهای انتخاباتی دیگر تاثیری در جمع آوری آرای مردمی نخواهد داشت.

موسوی با اشاره به اینکه نیاز امروز مردم مدیر کارآمد برای مدیریت کشور است، خاطرنشان کرد: امیدوارم با مشارکت بالای مردم در عرصه انتخابات فردی را انتخاب کنیم که آلام جامعه را کاهش دهد.

انتخابات ماه جاری یکی از مهم ترین عرصه های انتخاباتی کشور در سال های گذشته تا کنون قلمداد می شود زیرا مردم از وضع نابسامانی که دولت مردان رقم زده اند بسیار گلایه دارند.

از سویی دیگر مردم امید دارند با حضور حداکثری در روز رای گیری و انتخاب فردی اصلح دامنه گسترش مشکلات توقف یابد و دولت جدید با اخذ تصمیماتی درست بتواند از مشکلات جامعه به خصوص در حوزه اقتصاد دلگرمی را به جامعه بازگرداند.

انتهای پیام/