تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان مناطق زلزله زده هرمزگان

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی تیر ماه و مردادماه شهرستان های بندرلنگه و بندرخمیرو محدوده آن که در اثر زلزله دچار آسیب شده و قادر به اعزام به خدمت نبوده اند، تمدید می شود. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسن دستوري زاده” در تشریح این خبراعلام کرد: به منظور همدردی با مشمولان و خانواده های آنان درمنطقه زلزله زده شهرستان های بندرلنگه و بندرخمیر و محدوده آنان، تسهیلاتی برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای این دسته از عزیزان در نظر گرفته شده است .
وی افزود: کلیه مشمولان اعزامی که در اثر زلزله دچار آسیب شده و قادر به اعزام به خدمت نبوده اند، می توانند در صورت تمایل و ارائه درخواست، تاریخ اعزام به خدمت خود را تا نهایت دو دوره تمدید کنند .
این مسئول انتظامی اذعان داشت: این مشمولان می توانند درخواست های خود را به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) یا وظیفه عمومی شهرستان یا استان محل سکونت خود ارائه کنند و پیگیری لازم را به عمل آورند.
سرهنگ دستوری زاده تصریح کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال پلیس استان در پیام رسان سروش به نشانی @policehormozgan از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.