رییس اتاق بازرگانی بندرعباس مطرح کرد:

تغییر شرایط اقتصادی هرمزگان در گرو تقویت بخش خصوصی است

صفا گفت: تغییر شرایط اقتصادی هرمزگان در گرو تقویت بخش خصوصی و واگذاری امور به این بخش است.

محمدرضا صفا در دیدار با مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: خوشبختانه رشد شاخص های اتاق بازرگانی بندرعباس در بخش های مختلف قابل لمس است و امروز بسیاری از مشکلات بخش خصوصی توسط اتاق بازرگانی ریشه یابی، کارشناسی و حل می شود.

وی افزود: عملکرد اتاق بازرگانی بندرعباس در بخش هایی همانند برگزاری نشست های شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی، بخش خدمات بازرگانی، بخش آموزش و بخش روابط عمومی و عرصه اطلاع رسانی و همچنین بخش تشکل ها و کمیسیون های تخصصی به خوبی قابل لمس است و به هیچ وجه قابل قیاس با گذشته نیست.

رییس اتاق بازرگانی بندرعباس ادامه داد: اعتماد دوباره فعالان اقتصادی به اتاق بازرگانی بندرعباس با تلاش های شبانه روزی و پیگیری های بدون وقفه به دست آمده است و امید می رود در آینده این اتاق بتواند در تصمیمات کلان اقتصادی کشور نیز نقش داشته باشد.

صفا ابراز داشت: اینک ما در تمام کارگروه ها و نشست های مهم اقتصادی استان دارای جایگا و کرسی ثابت و حق رای هستیم و توانسته ایم با شرکت در نشست های مختلف سبب ساز تصمیمات و مصوبات بسیار خوبی در مباحث اقتصادی برای استان باشیم.

وی در پایان از حمایت های بی دریغ مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از پارلمان بخش خصوصی تقدیر کرد و بیان داشت: بخش دولتی می تواند با استفاده از ظرفیت های قانونی خود به بهترین نحو با بخش خصوصی همراهی کند و اجازه ندهد قوانین غیرکارشناسی مخل فعالیت تجار و از دست رفتن سرمایه ها و فرصت های شغلی این بخش شود.

انتهای پیام/