رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب:

تضمین آینده با مشارکت حداکثری و آگاهانه در انتخابات

حجت الاسلام فاضلی پور با بیان اینکه مشارکت حداکثری و آگاهانه در انتخابات، آینده را تضمین می کند، گفت: انتخابات یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است که امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در هر مناسبت و سخنرانی‌های خود بر اهمیت انتخابات به‌ ویژه ضرورت مشارکت حداکثری مردم در آن و انتخاب اصلح تاکید دارند.

حجت الاسلام اسحق فاضلی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب با بیان اینکه انتخابات برای مردم هم حق و هم وظیفه است، اظهار کرد: حق به این معنا که مردم حق دارند نسبت به تعیین سرنوشت‌شان دخالت کنند و شرکت در انتخابات نیز یک وظیفه است که کشورشان دچار مخاطرات نشود و دشمن برای ضربه زدن به انقلاب و کشور طمع نکند لذا مردم وظیفه دارند در صحنه انتخابات حاضر شوند که امیدواریم حضور پررونقی را در انتخابات ۲۸ خرداد امسال شاهد باشیم.

وی در ادامه افزود: انتخابات یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است که امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در هر مناسبت و سخنرانی‌های خود بر اهمیت انتخابات به‌ ویژه ضرورت مشارکت حداکثری مردم در آن و انتخاب اصلح تاکید دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب گفت: انتخابات فرصتی است برای مردم که نظر خودشان را نسبت به شیوه حکومت و مدیریت یک دولت ابراز کنند و اگر نسبت به آن نارضایتی داشته باشند، کسی یا گروهی دیگر را که مناسب‌تر و با کفایت‌تر می‌شناسند، جایگزین کنند. بدین وسیله سیستم سیاسی رو به اصلاح و بهبودی و تکامل تدریجی پیش می‌رود.

فاضلی پور بیان کرد: یکی از موارد مهم علاوه بر حضور حداکثری، انتخاب اصلح است که رهبر معظم انقلاب هم ارشاد فرمودند، فرد انقلابی و پاکدست را انتخاب کنید و دارای ملاک‌هایی باشد که قطار انقلاب روی ریل اصلی قرار گیرد و آرمان‌های انقلاب اسلامی عملی شود.

وی بیان داشت: امروز حضور حداکثری و آگانه در انتخابات و انتخاب اصلح دفاع از این حریم است و انقلاب اسلامی برای به ثمر نشستن اهداف آن شهدا به ویژه سپهبد سلیمانی را تقدیم انقلاب کرده است و باید راه آنها را با حضور حداکثری و انتخاب اصلح ادامه دهیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب، شکوه و عزت ایران اسلامی را در سایه حضور ملت در صحنه های مختلف کشور به ویژه انتخابات عنوان کرد و افزود: دشمنان ایران اسلامی درصدد دلسرد کردن مردم به هر نحو هستند و باتوجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری باید نسبت به دسیسه های دشمنان عکس العمل به موقع داشت و انتخابات یکی از این امور برای خنثی سازی نقشه های آنان است.

انتهای پیام/