نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی

تشکیل باشگاه و حمایت از تیم ورزشی یک مطالبه جمعی است

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل باشگاه و حمایت از یک تیم ورزشی یک مطالبه جمعی است که مردم از این اتفاق خوشحال می شوند.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان؛ منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در نخستین نشست هیئت مدیره شرکت صنایع پشتیبان هرمزگان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۲تیر و قدردانی از استاندار هرمزگان به‌واسطه تحقق مطالبه مردم استان به منظور حمایت صنایع از بخش ورزش، اظهار داشت: تشکیل باشگاه و حمایت از یک تیم ورزشی یک مطالبه جمعی است که مردم از این اتفاق خوشحال خواهند شد.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی باید به این موضوع ورود کند یادآور شد: به عنوان مثال آذرخش بندرعباس با تلاش خود بازیکنان، مربیان و مردم توانسته عملکرد نسبتا” خوبی از خود بر جای بگذارد و دغدغه و تعصبی فراتر از مدیر دستگاه دولتی ، مدیر ورزشی و دستگاه دولتی نسبت به عملکرد تیم و باشگاه دارند.

نماینده مردم بندرعباس گفت: دلیل موفقیت برخی باشگاه های موجود در سطح کشور این است که خود باشگاه منابع مالی دارد، پشتوانه حمایتی لازم را هم از سایر ارکان دریافت می کند و حمایت سیاسی استان را هم دارد.

آرامی خاطرنشان کرد: زمانی یک تیم می تواند موفق باشد که تیم ها و باشگاه ها متعلق به خود آن صنعت باشد و از حمایت استان نیز بهره مند باشد؛ لذا پیشنهاد بنده این است که هیئت مدیره شرکت با ترکیب مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، رئیس هیئت فوتبال، یک نفر از مجمع نمایندگان، مدیر کل ورزش و جوانان استان و نماینده استاندار تشکیل شود و زمینه تشکیل تیم های ورزشی صنایع استان را که از پشتوانه و حمایت سیاسی استان نیز بهره مند باشد، فراهم کنند.

وی افزود: با توجه به نیت و اقدام مناسب استاندار با تصمیمات وی در این خصوص موافق هستم.

انتهای پیام/