مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:

تشکل‌های دینی و مذهبی با شورای هماهنگی هیأت و تشکل‌ها همسو باشند

حجت الاسلام انصاری راد تاکید کرد: مسوولان هیئات مذهبی، کانون مداحان و شوراهای هیئات مذهبی، با برنامه ها و رویه شورای هماهنگی شبکه های هیأت و تشکل های دینی استان هماهنگ و همسو باشند. چراکه مسائل و مشکلات هیئات مذهبی و تشکل های دینی مطرح شده در اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان به این شورا ارجاع داده خواهد شد.

به گزارش اول هرمزگان، حجت الاسلام علی اکبر انصاری راد مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان ظهار کرد: در آستانه ماه محرم سال جاری، به منظور برگزاری مراسم عزاداری در استان، هماهنگی ها و تمهیدات لازم صورت گرفته است.

وی افزود: تدابیر بسیار خوب انجام شده از سوی سازمان تبلیغات اسلامی؛ راه اندازی شورای هماهنگی شبکه های هیأت و تشکل های دینی است که در واقع به عنوان حلقه مفقوده فرا روی سازمان تبلیغات اسلامی و تشکل های دینی و مذهبی محسوب میشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در ادامه تصریح کرد: این شورا با اهداف وسیع و وظایف متعددی در استان هرمزگان راه اندازی شده و قرار است انسجام و هماهنگی بیشتری میان تمامی تشکل های دینی و مذهبی فعال ایجاد کند. طبیعی است که اکثر هیئات مذهبی و حتی مداحان در مرحله اجرای برنامه ها، با مشکلاتی مواجه می شوند از این رو برای برون رفت از شرایط پیش رو، شورای هماهنگی ایجاد شده است.

انصاری راد گفت: شورای هماهنگی شبکه های هیأت و تشکل های دینی صرفا برای انسجام برنامه های ماه محرم نیست و در طول سال فعال است، بنابراین باید از این فرصت و ظرفیتی که برای تشکل های دینی و مذهبی فراهم شده است به نحو احسن استفاده شود.

وی تاکید کرد: مسوولان هیئات مذهبی، کانون مداحان و شوراهای هیئات مذهبی خود را با برنامه ها و رویه شورای هماهنگی شبکه های هیأت و تشکل های دینی استان هماهنگ و همسو باشند. چراکه مسائل و مشکلات هیئات مذهبی و تشکل های دینی مطرح شده در اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان به این شورا ارجاع داده خواهد شد.

انتهای پیام/