رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان قشم:

تسلط نمایندگان فرماندار به قوانین، همراه با مدیریت صحیح نظم و آرامش شعب را تضمین می کند

نصری گفت: نمایندگان فرماندار با آگاهی کامل از قوانین و قدرت مدیریت و تدبیر درست وقایع، آرامش و اطمینان را به سایر دست اندرکاران شعب و مردم منتقل کنند.

علیرضا نصری در جلسه آموزشی، توجیهی تعدادی از نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای اظهار کرد: مسلط بودن بر محیط و حفظ آرامش نمایندگان فرماندار به عنوان مسئول مستقیم برگزاری انتخابات، نکته کلیدی انتقال اطمینان به سایر افراد و رای دهندگان است.

وی، همکاری و همراهی سایر عوامل دست اندرکار با نماینده فرماندار را به عنوان مسئول شعبه در راستای تسهیل روند رای گیری بسیار مهم ذکر کرد.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان قشم تاکید کرد: وظیفه ما برگزاری سالم، آرام و قانونی انتخابات است و نباید توجه خود را درگیر موضوعی غیر از حسن انجام وظیفه، کنیم.

در ادامه جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار، منصور آزاد ،عضو هیات اجرایی انتخابات، مصیب هرمزی رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و تنی چند از مسئولان هیات اجرایی و کمیته فنآوری و اطلاعات انتخابات، قوانین مرتبط با وظایف نمایندگان فرماندار و دیگر راهکارهای مدیریت صحیح شعب را شرح دادند.

در راستای رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، آموزش ۱۲۰ نماینده فرماندار در چند جلسه جداگانه انجام می شود.

انتهای پیام/