فرمانده انتظامی استان هرمزگان خبر داد؛

تأمین امنیت انتخابات با بکارگیری حداکثری نیرو در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان از بکار گیری حداکثری نیرو در برقراری امنیت انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهرو روستا در سطح استان خبر داد.
سردار”غلامرضا جعفری” فرمانده انتظامی استان هرمزگان بیان داشت: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خردادماه، همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود و مردم با حضور در پای صندوق‌های رای به کاندیداهای خود رأی می‌دهند.
وی افزود: در مجموع  بالغ بر ۹ هزار نفر عوامل انتظامی، دریابانی، بسیج و سپاه و پلیس افتخاری در تأمین امنیت شعب اخذ آراء و تامین امنیت هیئت های نظارتی  و تامین امنیت مناطق شهری و روستایی انجام وظیفه می کنند .
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه امروز استان هرمزگان از استان های امن کشور است، افزود: نیروی انتظامی تلاش دارد تا با تأمین امنیت و احساس امنیت در جامعه، شاهد حضور حداکثری و باشکوه مردم در پای صندوق های رأی باشیم.
این مقام ارشد انتظامی استان بیان داشت: نظارت و رصد ترافیک و تأمین ایمنی از مهم ترین مواردی است که برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات برنامه ریزی شده است.
وی با تأکید بر اینکه تأمین امنیت انتخابات در روستاها و شهرها به جد مورد توجه قرار دارد، افزود: اکیپ های سیار نیز با گشت زنی در محورها و حضور در صندوق ها به تأمین و ارتقاء ایمنی انتخابات به عنوان بزرگ ترین رویداد سیاسی کشور کمک می کنند.
این مقام ارشد انتظامی استان خاطر نشان کرد:با تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی و رصد فضای حقیقی و مجازی خوشبختانه تاکنون موردخاصی از بروز مشکل در تبلیغات انتخاباتی در این استان گزارش نشده است.
سردار غلامرضا جعفری با بیان اینکه نیروی انتظامی استان با تمام توان در تأمين نظم و امنيت انتخابات تلاش مي کند و تمامي كاركنان اين مجموعه برای برگزاري اين مأموريت خطير آمادگي لازم را دارند از عموم مردم فهیم ، ولایی و دریادل استان خواست تا با همکاری خوب خود پلیس را در برقراری امنیت این رویداد مهم  پیش رو یاری نمایند.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان در ادامه مهمترین وظیفه نیروی انتظامی را برقراري نظم و امنيت انتخابات دانسته و بيان داشت : كاركنان انتظامي استان از هرگونه جناح‌بندي سياسي به دور مي باشند و تمام تلاش خود را در فراهم نمودن زمينه هاي لازم در جهت ايجاد امنيت اجتماعی مطلوب براي شركت مردم در انتخابات بكار مي گيرند.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به آماده باش کامل نیروهای پلیس در سطح استان تصریح کرد: آموزش های لازم در جهت تامین امنیت انتخابات و نحوه استفاده از تجهیزات در اختیار به مأموران ارائه شده است تا ان شاا…شاهد حضور پرشور مردمی در پای صندوق های رای باشیم.