بیانیه بسیج رسانه استان هرمزگان بمناسبت ۱۳ آبان ۱۴۰۱

سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان ضمن صدور بیانیه به مناسبت ۱۳ آبان و دعوت از اقشار مختلف مردم به ویژه اصحاب رسانه، جوانان و نوجوانان، همراه و هم‌صدا با سایر اقشار مردم استان در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور منسجم و دشمن شکن خود را به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان، متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الحمن الرحیم

رخدادها و حوادث تأثیرگذار ۱۳ آبان در سه مقطع خاص، بیانگر وجوه متنوع و متمایزی از تاریخ ضدامریكایی و استكبار‌ستیزی ملت ایران بوده و نشان دهنده اهمیت راهبردی و تاریخ ساز این مصاف بزرگ است.

تبیین و تحلیل واقع‌بینانه و آینده‌نگرانه رویارویی «انقلاب اسلامی» و «نظام سلطه گر امریكا» از حساسیت ویژه دوره تاریخی حاضر حكایت می‌كند، به گونه‌ای كه با قاطعیت می توان گفت: امروزه انگیزه و اراده استکبارستیزی در ملت ایران از دهه های گذشته بیشتر شده است و این به دلیل توالی نیرنگ ها و توطئه ها و خباثت های این رژیم جنایتکار بر علیه ملت های آزاده جهان بویژه ملت رشید ایران بوده است.

‘زنده ماندن’ و فراگیری شعار ‘مرگ برامریكا’ درفضای ملی، منطقه‌ای وحتی جهانی نشانگر پویایی ندای ابراهیمیِ خمینی بت شكن در روند حركت ملت‌های حق طلب و استكبارستیز خواهد بود.

گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استكبار جهانی، در اردوگاه فكری و محاسباتی انقلاب اسلامی و نظام سلطه معیاری مؤثر و تعیین كننده در سنجش پایداری بر هویت گذشته به شمار می‌رود.

از سوی دیگر مقابله هوشمندانه با نقشه‌ها و توطئه‌های جدید امریكا نیازمند تمسك و پای بندی به همان منطق استواری است كه امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای (مدظله العالی) درسالیان گذشته در مصاف با ایالات متحده تعریف و تبیین كرده‌اند و ملت ایران براساس آن همچنان شعار ‘مرگ بر امریكا’ را زنده نگه داشته و موضع خود را در مبارزه بی امان با این جرسومه فساد قرار داده است.

سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان ضمن گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان و  تکریم و تجلیل اراده و مجاهدت‌های تاریخ‌ساز و الهام‌بخش ملت غیور ایران در ستیز با شیطان بزرگ، بر حضور قاطع، حداکثری و دشمن شکن مردم ولایتمدار استان هرمزگان تاکید داشته و فرمول غلبه بر آشوب ها و ناآرامی های اخیر را حضور مردمی و سرکشیدن فریاد رسا بر علیه امریکا [به عنوان سرمنشا همه خباثت ها] در راهپیمایی ۱۳ آبان می داند.

از این رو سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم به ویژه اصحاب رسانه،جوانان و نوجوانان، همراه و هم‌صدا با سایر اقشار مردم استان در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور منسجم و دشمن شکن خود را به نمایش خواهند گذاشت.