رئیس ‌شورای وحدت ‌قشم: ‌

به دولتی عدالت‌خواه برای تحول اقتصادی نیاز داریم / رئیسی اقتصاد ‌را به نفع مردم ‌متحول می‌کند

 رئیس ستاد انتخابات شورای وحدت انقلاب اسلامی شهرستان قشم گفت: شخصیتی همچون آیت‌الله رئیسی با محور عدالت‌خواهی که از او سراغ داریم می‌تواند اقتصاد کشور را به نفع مردم ایران متحول کند.

فریدون صالحی قشمی در نشست خبری که در دفتر خبرگزاری تسنیم در قشم برگزار شد، اظهار کرد: انتخابات در حقیقت عرصه تغییر سرنوشت یک ملت محسوب می‌شود و در این مقطع تاریخی هیچ فرصتی برای آزمون و خطا نداریم و بایستی با انتخاب فرد اصلح بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی با تکیه بر عدالت، اقتصاد و اخلاق، به سوی تمدن نوین اسلامی حرکت کنیم.

وی با اعلام اینکه حضور شخصیتی همچون آیت‌الله رئیسی نقش مهمی در امورات اجرایی کشور خواهد داشت، افزود: تحولات اجرایی و مدیریتی کشور از سوی قوه مجریه رقم می‌خورد و انتخاب یک رئیس قوه مجریه کارآمد و قوی و جهادی تأثیر مستقیم بر آینده کشور خواهد داشت.

رئیس ستاد انتخابات شورای وحدت انقلاب اسلامی شهرستان قشم تصریح کرد: خوشبختانه محور اصلی فعالیت دکتر رئیسی بر سه شعار مهم و اساسی اجرای عدالت، ساماندهی اقتصادی و اخلاق مداری استوار است و‌ مردم با انتخاب وی می‌توانند به آینده کشور امیدوار باشند.

به گفته وی، آیت‌الله رئیسی در دوره ریاست قوه قضاییه نشان داد که با فساد، اشرافی‌گری و ناکارآمدی مقابله می‌کند و ملت بزرگ ایران اطمینان دارند مقابله با این مشکلات، کشور را در مسیر موفقیت پیش خواهد برد و به همین دلیل در انتخابات ۲۸ خرداد، رای بالایی را به این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات خواهند داد.

صالحی تصریح کرد: دشمنان نظام تبلیغات گسترده‌ای را علیه سید ابراهیم رئیسی به راه انداخته‌اند غافل از اینکه مردم آگاه ایران از جمله مردم شهرستان قشم در روز انتخابات، مخالف رویه آنان اقدام خواهند کرد.

وی گفت: عملکرد ضعیف دولت کنونی در بسیاری از حوزه‌ها به ویژه در بعد اقتصادی نباید منجر به دلسردی مردم برای مشارکت در انتخابات شود و همه ما باید یکدیگر را برای ساختن حماسه باشکوه انتخابات ترغیب و تشویق کنیم.

رئیس ستاد انتخابات شورای وحدت انقلاب اسلامی شهرستان قشم، بیان داشت: دیروز، روز امتحان جوانان ایران برای مقابله با دشمن بود که در جنگ تحمیلی ارزش و جایگاه خودشان را به جهانیان ثابت کردند و دشمن را از عمل خود پشیمان نمودند و امروز هم روز امتحان برای یکایک مردم ایران است که با انتخاب نامزد برتر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با سپردن دولت به فردی توانا، در موفقیت ایران عزیز سهیم شوند.

انتهای پیام/