مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان خبر داد؛

بهره گیری از ظرفیت ۱۲۰۰ پایگاه بسیج برای اطلاع رسانی خدمات وزارت مردم

ابراهیمی گفت: تفاهم نامه ای با معاونت آموزش بسیج با هدف بهره گیری از ظرفیت ۱۲۰۰ پایگاه بسیج در راستای اطلاع رسانی خدمات و فعالیت های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به مردم منعقد گردیده است.

هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در نشست شورای هماهنگی که با حضور نماینده تام‌الاختیار مقام عالی وزارت تعاون و تنی چند از مدیران ستادی و مدیران و مسوولان دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون برگزار شد اظهار کرد: بازرسان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان در ایام کرونایی، علیرغم اینکه خود ، مشکلاتی داشتند در میدان خدمات رسانی حاضر شدند.

وی افزود: با همکاری و مدیریت جهادی قرارگاه جبهه انقلاب اسلامی هرمزگان خدمات بسیار خوبی در مناطق زلزله زده ارایه شد که جا دارد از مدیریت انقلابی دوستان تقدیر و تشکر نمایم.

ابراهیمی اذعان داشت: با توجه به اشرافیت جبهه انقلاب اسلامی هرمزگان بر مناطق زلزله زده و مدیریت جهادی ؛ تصمیم نهایی مجموعه وزارت مردم در هرمزگان تقویت این مجموعه بود که به روز جمعه ۲۸ آبان ماه سال جاری این مجموعه در سالن ورزشی شهر فین تجهیز و استاندار و سایر مسئولین استان از این مجموعه بازدید کردند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان گفت: ایجاد انبار، خوابگاه نیروهای جهادی و دفتر جهت مراجعات مردمی و همچنین ایجاد آشپزخانه به منظور پخت روزانه غذا جهت توزیع در مناطق زلزله زده از ظرفیت هایی بود که برای خدمات رسانی به مردم زلزله زده هرمزگان ایجاد شد.

وی اضافه کرد: مجموعه وزارت مردم در هرمزگان نسبت به جمع آوری اقلام حسب نیاز و اعلان جبهه انقلاب اسلامی هرمزگان تهیه و به منطقه زلزله زده ارسال کرد‌.

ابراهیمی ادامه داد: تفاهم نامه ای با معاونت آموزش بسیج با هدف بهره گیری از ظرفیت ۱۲۰۰ پایگاه بسیج در راستای اطلاع رسانی خدمات و فعالیت های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به مردم منعقد گردیده است.
انتهای پیام/