دبیر اجرایی رویداد تولید محتوای تخصصی بسیج در هرمزگان خبر داد؛

برگزاری دوره مباحث مهم و حیاتی امنیت شبکه در سازمان ها

پیروی منش با اشاره به برگزاری دوره مباحث مهم و حیاتی امنیت شبکه در سازمان ها گفت: این دوره در روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه در حسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس برگزار می شود.
به گزارش اول هرمزگان ، حسن پیروی منش، معاون فضای مجازی بسیج سپاه امام سجاد(ع) و دبیر اجرایی رویداد تولید محتوای تخصصی بسیج با اشاره به برگزاری دوره مباحث مهم و حیاتی امنیت شبکه در سازمانها اظهار کرد: این دوره در روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه در حاشیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال در حسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس با حضور سرکارخانم مهندس جلوه ، مدیر پروژه های امنیت و محقق علوم نوین امنیتی در حوزه ICT برگزار می شود.

دبیر اجرایی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج تصریح کرد: دوره  Zero trust security scientific conference :(A model for more effective security) یکی از مباحث مهم و حیاتی امنیت شبکه تبدیل شده و در سازمانها با توجه به گستردگی و پراکندگی بخشها و ورود مهمان و پیمانکاران متعدد و عدم امکان نظارت صحیح بر عملکرد آنها و همچنین کاربران سازمان با حق دسترسی های مختلف و ورود دستگاههای شخصی و احتمال نشت اطلاعات به خارج از سازمان، نقش حیاتی این تکنولوژی را بیش از پیش پر رنگ میکند.

پیروی منش افزود: این مدل یک طراحی استراتژیک است که با حذف مفهوم اعتماد از معماری شبکه یک سازمان، برای جلوگیری از نقض موفقیت آمیز امنیت داده ها به ما کمک می کند. ریشه در اصل “هرگز اعتماد نکنید، همیشه تحقیق کنید” .

وی خاطر نشان کرد: این متد برای محافظت از محیط دیجیتال مدرن با استفاده از تقسیم شبکه یا Network Segmentation، جلوگیری از حرکت جانبی، و محافظت در لایه ۷ برای جلوگیری از تهدید و کنترل دسترسی کاربر به صورت دقیق طراحی شده است.

انتهای پیام/