بحران تخت بستری کووید در پارسیان

تشدید اعمال محدودیت ها برای گروه های شغلی ۲،۳،۴ و منع تردد خودرو از ساعت ۱۰ شب تا ۳ صبح در شهرستان پارسیان اعمال می شود.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان؛ آمنه ماجدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان در جلسه فوق العاده ستاد مقابله با کرونا شهرستان پارسیان اظهار کرد: با توجه به افزایش موارد مثبت و همچنین افزایش بی سابقه موارد بستری در بیمارستان توصیه می شود همچنان نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی حساس باشند و در صورت تماس مراقبین سلامت و بهورزان با اشخاص جهت تزریق واکسن ، هرچه سریعتر نسبت به این مهم اقدام کنند.

ماجدی با بیان اینکه در حال حاضر شاهد بستری گروه های سنی جوان و میانسال در بیمارستان هستیم و سن ابتلا به بیماری کرونا نسبت به قبل پایین تر آمده تاکید کرد : تا واکسیناسیون همه افراد جامعه میبایست پروتکل های بهداشتی رعایت شود .

وی افزود : با تلاش تیم بهداشت و درمان شهرستان پارسیان در حال واکسیناسیون کووید ۱۹ برای گروه های سنی ۵۰ سال به بالا هستیم و هدفمان ایمنی در برابر ویروس است.

فرماندار پارسیان نیز بیان داشت: در بی سابقه ترین شرایط بستری و مراجعات سرپایی و همچنین کمبود شدید تخت بیمارستانی در شهرستان پارسیان هستیم و تنها گزینه برون رفت از شرایط بحرانی کرونا، تعامل و همکاری مردم است.

جلسه ستاد فوق العاده کرونا شهرستان پارسیان به ریاست مهندس مجتبی رضاپور سردره فرماندار پارسیان ، مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر اعضا در فرمانداری شهرستان پارسیان برگزار شد.

انتهای پیام/