فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:

ایران مانند خاری در گلوی آمریکا است

سردار سالاری با اشاره به حوادث اخیر در آب های جنوبی کشور گفت: ایران مانند خاری در گلوی آمریکا قرار دارد و همیشه با اقتدار در مقابل جنایتکاران آمریکا ایستاده است.
به گزارش اول هرمزگان، سردار اباذر سالاری، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در مراسم اختتامیه مرحله استانی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در هرمزگان گفت: فضای دیجیتال یکی از عنصری ترین میدان ها در عصر حاضر است که یک هنر ارزشمند در قالب دیجیتال اثرگذار تر  از صدها آموزش و سخنرانی است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به حوادث اخیر در آب های جنوبی کشور عنوان کرد: ایران مانند خاری در گلوی آمریکا قرار دارد و همیشه با اقتدار در مقابل جنایتکاران آمریکا ایستاده است.

سالاری عنوان کرد: آمریکا قبل از انقلاب تمام هم و غمشان این بود که انقلاب به پیروزی نرسد؛ اما رهبر کبیر انقلاب تنها با توکل به خدا و همراهی مردم توانستند رژیم منحوس پهلوی را شکست دهند.

وی افزود: در جنگ دفاع مقدس آمریکایی ها با تمام قوا و توان دنیا پشت صدام آمدند تا انقلاب را نابود کنند؛ ولی آنها نتوانستند جلوی خورشید نظام مقدس انقلاب اسلامی را بگیرند و شهدا با تقدیم جانشان در مقابل آنها ایستادند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تاکید کرد: هشت سال جنگ را دفاع کردیم و در حال حاضر به قویترین دفاع های نظامی دست پیدا کرده ایم که هیچ قدرتی در دنیا شجاعت رویارویی با ایران را ندارند.

سالاری با بیان اینکه شعار ملت ایران این است که بزنی می خورید، گفت: با نامردی تمام سردار سلیمانی را به شهادت رساندند  و دلاورمردان ایران عین الاسد که یکی از قوی ترین و مدرن ترین پایگاه های نظامی آمریکا است به عین الجسد تبدیل کردند و آمریکایی ها جرات جواب را نداشتند.

وی با تاکید بر اینکه قریب به ۲۰۰ هزار نظامی ایران در کشورهای مختلف ساماندهی شده اند، گفت: ایران توانی آن را دارد که  هر جایی که بخواهد سیلی به گوش دشمنان بزند.

سالاری خاطر نشان کرد: صندلی مسئولیت ما کرسی خادمی است و در دولت کریمه باید به این مسائل توجه ویژه ای داشته باشد و در این نظام هر کس که مسئولیتی را می گیرد باید بداند خادم و خدمتگزار ملت است.

انتهای پیام/