کارشناس تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان:

انتصاب آقای داود میرنژاد بعنوان دبیر شورای هماهنگی شبکه های هیأت و تشکلهای دینی استان هرمزگان

آقای داود میرنژاد بعنوان دبیر شورای هماهنگی شبکه هیات و تشکلهای دینی استان هرمزگان منصوب و معارفه گردید

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان؛ محمود ارجمند کارشناس تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان طی گفتگویی خبری گفت: امروز یکشنبه ۱۰مرداد با حضور مجازی حجت‌الاسلام باباخانی مدیر کل محترم تشکلهای دینی کشور و مدیر کل تبلیغات اسلامی استان ، روسای کانون مداحان ، بسیج مداحان و شورای هیئات مذهبی استان و برخی از مسئولان هیئات برگزیده ، شورای هماهنگی شبکه هیات و تشکلهای دینی استان تشکیل و آقای داود میرنژاد بعنوان دبیر این شورا منصوب و معارفه گردید.

وی افزود: هدف از تشکیل این شورا ، تقویت انسجام درونی و هماهنگی بین هیئات مذهبی، هم افزایی شبکه‌های هیئات استان برای جریان سازی در راستای اهداف اسلام ناب و انقلاب اسلامی می باشد.

ارجمند تاکید کرد: تشکیل این شورا حلقه مفقوده ی تمامی شبکه های مرتبط با مراسمات مذهبی بود که بحمدالله امسال در آستانه محرم الحرام ۱۴۴۳ه.ق شورای کشوری آن در تهران تشکیل و امروز نیز در استان ما تشکیل شد.

کارشناس تشکل های دینی هرمزگان در پایان ابراز داشت: انشاالله تمامی هیئات مذهبی ، محرم امسال با قوت و همت بیشتر از قبل و شور و شعور حداکثری و درعین حال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خیمه های اباعبدالله را برپا کنند و به هجمه های همیشگی دشمنان اسلام توجه نکنند. چون شفا و سلامت واقعی در همین عزاداری هاست و این بلاها بدلیل بی توجهی وناشکری ماهابوده است که دامنگیر آن شده ایم که راه رهایی ازاین بیماری ها نیز توسل همراه با توبه در مناسبتهای مذهبی خصوصا محرم الحرام می باشد.