استقبال گرم مردم بندرعباس از کاروان زیر سایه خورشید

کاروان معنوی زیر سایه خورشید حامل پرچم متبرک بارگاه منور رضوی، با ورود به فرودگاه بین المللی بندرعباس، مورد استقبال دوستداران اهل بیت(ع) قرار گرفت.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان، همزمان با دهه کرامت، خادمان حرم امام هشتم شیعیان با استقبال پرشور و باشکوه دلدادگان علی بن موسی‌الرضا(‌ع) وارد این شهر شدند.

یکی از نکات حائز اهمیت در برنامه های کاروان زیر سایه خورشید در سال جاری، رعایت شیوه نامه های بهداشتی به دلیل شیوع کرونا است؛ سال های گذشته با ورود کاروان زیرسایه خورشید، دلدادگان امام رئوف از مناطق مختلف استان هرمزگان سعی می‌کردند خود را به بیرق سبز امام رضا(ع) برسانند تا با استشمام عطر خوش رضوی از راهی دور دل‌شان را به پنجره فولاد گره بزنند اما امسال با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ که متاسفانه سلامتی بسیاری از هم وطنان را به خطر انداخته است، این کاروان معنوی برنامه تجمعی نداشته و سعی شده تا در قالب برنامه‌های محدود حضور پیدا کنند.

کاروان زیر سایه خورشید در نخستین روز سفر خود در برنامه «بام بهشت»، مراسم اهتزاز پرچم مزین به نام علی بن موسی الرضا علیه السلام را در پارک غدیر بندرعباس برگزار کردند.