رییس مجمع جهادگران کشور مطرح کرد:

استقبال جهادگران از دوره رسم خدمت در هرمزگان/ سپاه هرمزگان قدم‌های بزرگی برای گروه‌های جهادی برداشته است

حجت الاسلام والمسلمین درستکار از همکاری و حمایت سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در راستای نقش آفرینی بیشتر جهادگران بسیجی در سطح این استان تقدیر کرد.
به گزارش مجله خبری اول هرمزگان؛ حجت الاسلام والمسلمین محسن درستکار، رئیس مجمع جهادگران کشور اظهار کرد: امروز توفیق حاصل شد در دوره رسم خدمت در جمع جهادگران هرمزگانی که خودشان را خالصانه وقف نظام و انقلاب کرده اند در استان هرمزگان باشیم.

رئیس مجمع جهادگران کشور با اشاره به استقبال بسیار خوب از دوره رسم خدمت در هرمزگان عنوان کرد: مسئولان کارگروه های تخصصی هیئت رییسه مجمع جهادگران استان هرمزگان و اعضای آن و مسئولین محترم که انصافا جهادی بودند در جلسه حضور داشتند.

درستکار تصریح کرد: در این جلسه از معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان، آقای دکتر کامرانی خواستم که حمایت های ویژه و پشتیبانی از گروه های جهادی داشته باشند؛ زیرا منویات مقام معظم رهبری مبنی بر همین موضوع است که نهادها و سازمان های قادر پشتیبان حمایت کنند از گروه های جهادی که امروز به مردم خدمت می کنند.

وی خاطر نشان کرد: تشکر می کنم از فرمانده سپاه استان هرمزگان و مجموعه بسیج سازندگی که انصافا مجموعه مقتدر و منسجم در جهت امورات مجمع عالی و مجمع جهادگران کشور و اینکه خود هئیت رییسه مجمع قدم بزرگی برداشته اند و از گروه های جهادی حمایت می کنند.