در دیدار با مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان بیان شد:

استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات زلزله‌زدگان بخش شیبکوه

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: از تمام توان و ظرفیت خود برای برطرف کردن مشکلات زلزله زدگان در بخش شیبکوه استفاده خواهیم کرد و در حال حاضر نیز کارشناسان بنیاد مسکن به این بخش اعزام شده اند.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان؛ حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری به همراه مظفری معاون امداد و نجات هلال احمر استان هرمزگان با مراد زاده فرماندار و صابری معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی فرمانداری شهرستان بندرلنگه دیدار و گفت وگو کردند.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در این دیدار با تشریح وضعیت کنونی زلزله زدگان بندرچارک و برپایی چادر و اسکان اضطراری توسط نیروهای هلال احمر و مردمی در زمین های ورزشی و محلات این بندر، اظهار کرد: از تمام توان و ظرفیت خود برای برطرف کردن مشکلات زلزله زدگان در بخش شیبکوه استفاده خواهیم کرد و در حال حاضر نیز کارشناسان بنیاد مسکن جهت برآورد و بررسی خسارات و تشکیل پرونده جهت پرداخت تسهیلات بازسازی به منازل خسارت دیده از زلزله به این بخش اعزام شدند.

پس از این دیدار حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری و مظفری معاون امداد و نجات هلال احمر هرمزگان به همراه رمضانی پاسلار معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان بندرلنگه از مناطق زلزله زده بخش شیبکوه و شهرچارک بازدید کردند.