مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان خبر داد؛

آغاز ارسال ۶۵ هزار تن نهاده‌های دامی از بندر شهیدرجایی به داخل کشور

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان هرمزگان از آغاز ارسال ۶۵ هزار تن نهاده‌های دامی از بندر شهیدرجایی به داخل کشور خبر داد.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان؛ یوسف عابدینی روز جمعه با اعلام این خبر اظهار کرد: این نهاده های دامی مورد نیاز دامداران کشور در انبارهای بندر شهید رجایی ذخیره شده است که با توجه به ضرورت موضوع و همچنین لزوم تخلیه هرچه سریع‌تر این نهاده ها از این بندر هماهنگی‌های لازم صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه فرآیند حمل کالاهای اساسی و نهاده های دامی به صورت مستمر در حال انجام است، بیان داشت: ناوگان حمل و نقل جاده ای هرمزگان هم اکنون در حال بارگیری و انتقال این میزان نهاده‌های دامی به اقصی نقاط کشور است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان خاطر نشان کرد: مالکان ناوگان حمل و نقل جاده‌ای و رانندگان همواره در صحنه های مختلف و کمک به چرخه اقتصاد کشور خوش درخشیده اند و با وجود مشقت های زیاد در شرایط سخت کرونایی با حضور فعال و مسوولانه در حال خدمت رسانی به هموطنان هستند.

عابدینی در پایان از آمادگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان جهت تحقق منویات رهبرمعظم انقلاب در راستای کم اثر کردن تحریم‌های ظالمانه و همچنین پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و حمایت از افزایش تولید داخلی کشور خبر داد و ابراز داشت: با تلاش نیروهای این مجموعه مسیر خدمت رسانی و تکمیل زنجیره کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، با قدرت ادامه خواهد یافت.

بندر شهید رجایی یکی از ۷۱ بندر فعال و در عین حال بزرگ‌ترین بندر تجاری کشور است که از دهه ۶۰ تاکنون پذیرای میلیاردها تُن کالای ترانزیتی، صادراتی و وارداتی به داخل و خارج از کشور بوده و امروز هم توانسته از تحریم‌های ظالمانه آمریکا عبور کند.

انتهای پیام/